Gość: janusznowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.08, 22:29 Wesołych Swiąt! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=217&w=54381411&a=54381411 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
altinka Re: choinka-ten sam problem:) 24.12.08, 11:54 Pewnie stoi już, jak się patrzy:) Pozdrowionka. Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: choinka-ten sam problem:) 29.01.26, 17:47 WTydzień temu rozebrałem i wyrzuciłem, nie swoją Odpowiedz Link Zgłoś
obrotowy mam nadzieje... 30.01.26, 15:12 stasi1 napisał: > W Tydzień temu rozebrałem i wyrzuciłem, nie swoją mam nadzieje, ze nie na ulice, jak to plebs u nas nagminnie czyni... Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: mam nadzieje... 15.02.26, 19:39 Faktycznie jak byłem po nowym roku w berlinie to masa choinek była na ulicy. Ale może taka jest technologia? Wyrzucaja przez dwa dni a trzeciego podjeżdża auto i wszystko zabiera. Ta zostanie spalona w odpowiednim czasie Odpowiedz Link Zgłoś