Dodaj do ulubionych

choinka-ten sam problem:)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.08, 22:29
Wesołych Swiąt!
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=217&w=54381411&a=54381411
Obserwuj wątek
    • altinka Re: choinka-ten sam problem:) 24.12.08, 11:54
      Pewnie stoi już, jak się patrzy:) Pozdrowionka.
    • stasi1 Re: choinka-ten sam problem:) 29.01.26, 17:47
      WTydzień temu rozebrałem i wyrzuciłem, nie swoją
      • obrotowy mam nadzieje... 30.01.26, 15:12
        stasi1 napisał:
        > W Tydzień temu rozebrałem i wyrzuciłem, nie swoją


        mam nadzieje, ze nie na ulice, jak to plebs u nas nagminnie czyni...
        • stasi1 Re: mam nadzieje... 15.02.26, 19:39
          Faktycznie jak byłem po nowym roku w berlinie to masa choinek była na ulicy. Ale może taka jest technologia? Wyrzucaja przez dwa dni a trzeciego podjeżdża auto i wszystko zabiera. Ta zostanie spalona w odpowiednim czasie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka