okrycha
27.01.09, 19:33
Dzwonię sobie do tych ludków z Msord-a i cóż się okazuje?Klient
zadeklarował,że się zastanowi-weryfikacja-nikt do niego nie
dzwonił.Telefon do znajomego,akurat z mojej listy-No,coś Ty,nikt się
ze mną nie kontaktował????!!!!????i tak kilka razy,szczytem
wszystkiego kontakt pod tytułem:klient zadeklarował wizytę w
oddziale-nikt do niego nie dzwonił....Ot,kłamczuszki ze słuchawki...