30.11.05, 11:07
"Informuje pania,ze w zwiazku z zagrozeniem epidemia ptasiej grypy, ZUS nie
posiada srodkow na pani ewentualne leczenie, w zwiazkow z tym prosze nie brac
ptaka do buzi".
Moja odpowiedz: " Uprzejmie informuje,ze nie mialam doczynienia z drobiem od
3 miesiecy i grypa mi nie straszna".
Oczywiscie email nie byl od ZUS tylko od... No kogo?
Obserwuj wątek
    • kryzysowa_narzeczona75 malzonka :) 30.11.05, 11:08

      • szejtan Re: malzonka :) 30.11.05, 11:09
        "żeby nie brać ptaka do buzi" to NA PEWNO NIE od małzonka ! wink
        • katarzyna_z Re: malzonka :) 30.11.05, 11:11
          chyba , że żona ma alergie na ZUS i zawsze im robi na złość... ot taka
          przewrotność
          • szejtan Re: malzonka :) 30.11.05, 11:19
            No racja - najpewniejszy sposób żeby kobita coś zrobiła to jej tego zakazać wink
            • katarzyna_z Re: malzonka :) 30.11.05, 11:19
              no ba ;D
    • gres81 Re: Emaile 30.11.05, 11:09
      masz @
    • katarzyna_z Re: Emaile 30.11.05, 11:09
      mażsmile
    • ticoqp Re: Emaile 30.11.05, 11:14
      misia go go
      • trzydziecha1 Re: Emaile 30.11.05, 11:15
        A moze wujek dobra rada jej go wysłał?
        • ticoqp Re: Emaile 30.11.05, 11:22
          albo ona sama ?wink
    • marta.uparta a może jednak ZUS? 30.11.05, 11:16

    • kryzysowa_narzeczona75 no i kto wygral? 30.11.05, 11:18

    • mamba30 no kto Kobieto, kto????? n/t 30.11.05, 11:22
      kobieta_na_pasach napisał:

      > "Informuje pania,ze w zwiazku z zagrozeniem epidemia ptasiej grypy, ZUS nie
      > posiada srodkow na pani ewentualne leczenie, w zwiazkow z tym prosze nie brac
      > ptaka do buzi".
      > Moja odpowiedz: " Uprzejmie informuje,ze nie mialam doczynienia z drobiem od
      > 3 miesiecy i grypa mi nie straszna".
      > Oczywiscie email nie byl od ZUS tylko od... No kogo?
    • kobieta_na_pasach niestety, od malzonka :) 30.11.05, 11:35
      ciekawe od kogo z kolei otrzymal smsa tej tresci malzonek? moze od jakiejs
      labędzicy.
    • kobieta_na_pasach chcialam jeszcze w smsie napisac 30.11.05, 11:36
      ze nadal brac do ust nie mam zamiaru, ale to by bylo chyba przegiecie, nie?
      swieta ida, co bede zaogniala i tak napieta atmosferesmile
      • kryzysowa_narzeczona75 Re: chcialam jeszcze w smsie napisac 30.11.05, 11:47
        moze wez do ust w wigilie. Mowia, ze to czas przebaczenia smile))
        • kobieta_na_pasach Re: chcialam jeszcze w smsie napisac 30.11.05, 12:32
          kryzysowa_narzeczona75 napisała:

          > moze wez do ust w wigilie. Mowia, ze to czas przebaczenia smile))

          i dobroci dla zwierzat.
      • mamba30 Re: chcialam jeszcze w smsie napisac 30.11.05, 11:50
        kobieta_na_pasach napisał:

        > ze nadal brac do ust nie mam zamiaru, ale to by bylo chyba przegiecie, nie?
        > swieta ida, co bede zaogniala i tak napieta atmosferesmile

        do świat sie napewno wszystko poukłada smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka