Dodaj do ulubionych

Kupiłam sobie koszulkę z leworwelem/pisdoletem

12.04.06, 13:57
i napisem "Wicked woman" smile

Zmyłka tongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_out

Topowi faceci to Kopov, Grogreg i Browanx smile
I Pietrek, i Pyton.
SirSiur poza wszelką klasyfikacją big_grin
Obserwuj wątek
    • dzikoozka Re: Kupiłam sobie koszulkę z leworwelem/pisdolete 12.04.06, 13:58
      Wicked czy fucked bo ja nie łapie? ;PPPPP
      • kohol Re: Kupiłam sobie koszulkę z leworwelem/pisdolete 12.04.06, 14:00
        Fucked już wykupili sad
        wink
        • dzikoozka Re: Kupiłam sobie koszulkę z leworwelem/pisdolete 12.04.06, 14:05
          hehehe mi sie podoba pomysł sixy:
          z przodu "czy ty tesz..."
          z tyłu "srasz na strasz?"
    • kobieta_na_pasach Re: Kupiłam sobie koszulkę z leworwelem/pisdolete 12.04.06, 14:05
      kohol napisała:

      > i napisem "Wicked woman" smile
      >
      > Zmyłka tongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_out
      >
      > Topowi faceci to Kopov, Grogreg i Browanx smile
      > I Pietrek, i Pyton.
      > SirSiur poza wszelką klasyfikacją big_grin
      >

      nie podlizuj sie Mambie. Pyton pisal ty ostatni raz w lutym bodajze, skad wiec
      to wyroznienie? a pozatym chyba wymienilas wszystkich mezczyzn tu piszacych, he
      he.
      • kohol Re: Kupiłam sobie koszulkę z leworwelem/pisdolete 12.04.06, 14:08
        Nie podlizuję się, tak mi się przypomniał, bo popatrzyłam sobie na jego zdjęcie
        w moim profilu wink
        No i co, że wszystkich, hehehe tongue_out
        Aha, myślałam też o BZ, ale uśmiechnęłam się i mi przeszło smile
    • tombeard A dla mojej Schatzi zaprojektowalem koszulke 12.04.06, 14:11
      z napisem "Wicked Game" i ona nie chce w niej chodzic sad
      • kohol Re: A dla mojej Schatzi zaprojektowalem koszulke 12.04.06, 14:13
        A bo może o lewolwerze zapomniałeś?
        • kobieta_na_pasach Re: A dla mojej Schatzi zaprojektowalem koszulke 12.04.06, 14:16
          kohol napisała:

          > A bo może o lewolwerze zapomniałeś?
          >
          rewolwer ma schowany.
          • tombeard Schowany w dobrej pochwie 12.04.06, 14:24
      • kobieta_na_pasach Re: A dla mojej Schatzi zaprojektowalem koszulke 12.04.06, 14:15
        tombeard napisał:

        > z napisem "Wicked Game" i ona nie chce w niej chodzic sad


        a to juz , kurna, w jezyku polskim nie mozna projektowac?
        • tombeard Dla laików to tytuł piosenki Chrisa Isaaka 12.04.06, 14:18
          • kobieta_na_pasach Re: Dla laików to tytuł piosenki Chrisa Isaaka 12.04.06, 14:18
            a kto to jest ?
          • lena_zet Re: wypraszam sobie chamie 12.04.06, 14:19
            nie wszyscy muszą znać muzykę jakiegoś łosia.Pokory trochę by się przydało
            • tombeard O Main Got! Feminterrorist.... 12.04.06, 14:25
              • dzikoozka Re: O Main Got! Feminterrorist.... 12.04.06, 14:26
                dla laików:
                Mein Gott!
                hehehe
                • tombeard No wlasnie na inteligentna korektorke czekalem :) 12.04.06, 14:29
                  • lena_zet Re: inteligenciku 12.04.06, 14:30
                    nie rżnij głupa hehe
                    • tombeard o ile wiem, to facet w łóżku z blondynka rżnie 12.04.06, 14:36
                      głupa smile
                      • lena_zet Re: stare to i głupie nt 12.04.06, 14:38
                        • tombeard Re: stara to i głupia nt 12.04.06, 14:48
                          • lena_zet Re: kto, twoja stara? :) nt 12.04.06, 14:49
                            • tombeard Re: kto, ty stara? :) nt 12.04.06, 14:50
                  • dzikoozka Re: No wlasnie na inteligentna korektorke czekale 12.04.06, 14:36
                    hehe wykształcenie nie jest równe intelygencji, niestety ja też nie wiem co to
                    za jeden ten janko muzykant ;PPPPPPPPPPPPPPPPPP
                    • tombeard Lepsza inteligencja niz wyksztalcenie 12.04.06, 14:38
          • tombeard Chris Isaak 12.04.06, 14:49
            www.azlyrics.com/lyrics/chrisisaak/wickedgame.html
            www.musiq.pl/htmlW/Chris_Isaak_BWBCTN.html
            • lena_zet Re: daj spokój z tym smutasem, 12.04.06, 14:51
              idzie se żyły podciąć po 2 minutach.Nie lubię go.
              • tombeard Re: daj spokój smutasko 12.04.06, 15:01
                • lena_zet Re: heft nt 12.04.06, 15:01

    • vandikia a ja bym właśnie zabiła 12.04.06, 14:21
      chyba se kupie prawdziwy pizdolet.
      • lena_zet Re: pizdo 12.04.06, 14:21
        led a nie let smile
        • vandikia Re: pizdo 12.04.06, 14:23
          szczegóły nieważne, byleby łeb spadł
          rozwaliłaś mnie tongue_outPPP
      • kohol Prawdziwy na wodę? n/t 12.04.06, 14:22

        • raduch Re: Prawdziwy na wodę? n/t 12.04.06, 14:22
          Ognistą.
        • vandikia prawdziwy ze spustem :) 12.04.06, 14:23

    • pierozek_monika Re: Kupiłam sobie koszulkę z leworwelem/pisdolete 12.04.06, 14:22
      a ja marzę o koszulce z szczeniaczkiem na wysokości brzucha, ułożonym w kłłebek
      - to wygląda podnobnie - jak się dzieci w brzuszku nosi smile
    • onlyju I tak mam najlepszą. 12.04.06, 14:28
      z tym byłym. robi furorę.
      • kohol Re: I tak mam najlepszą. 12.04.06, 14:33
        No, z byłym jest super smile Zazdroszę byłego tongue_out
        Ja mam od męża taką z napisem "Tak wygląda feministka" i ta koszulka wygląda,
        hm, jakby była ciut za mała wink
        • dzikoozka Re: I tak mam najlepszą. 12.04.06, 14:34
          KURCZE ale bym chciała taką!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
          • onlyju Re: I tak mam najlepszą. 12.04.06, 15:02
            to Ci kupię Misiu. 7 dych.
            • dzikoozka Re: I tak mam najlepszą. 12.04.06, 15:27
              dobrze onlyou dawaj nr konta na @ big_grinD
              • onlyju Re: I tak mam najlepszą. 12.04.06, 15:28
                zara dam. tongue_out
              • onlyju Re: I tak mam najlepszą. 12.04.06, 15:29
                i weź przestań, bo się wyda, że na stadionie pracuję, a nie w żadnym biznesie.
                a do Chin po koszulki jeździłam. hehe.
                • dzikoozka Re: I tak mam najlepszą. 12.04.06, 15:38
                  heheh to miałabym po drodze do Twojej budy big_grinDDDD
                  • onlyju Re: I tak mam najlepszą. 12.04.06, 15:40
                    to bym Ci za 7 zyli a nie za z dych przedała wink
                    • dzikoozka Re: I tak mam najlepszą. 12.04.06, 15:46
                      eee tam bilet do Pekinu musi sie zwrócić smile))
                      • onlyju Re: I tak mam najlepszą. 12.04.06, 15:55
                        co racja to racja.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka