Dodaj do ulubionych

mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi mnie

24.08.06, 18:16
chyba se wezme na uspokojenie!
Obserwuj wątek
    • morfeusz_1 Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:29

      weź i nie rwij konia uspokój się wreszcie bo i mnie się udziela
      • kasitza Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:31
        stary - normalnie wulkan, siedze i mam owsiki w tylku
        • morfeusz_1 Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:34
          Gadaj co ci jest może falcka wyślę na sygnale zanim się na dobre zacznie.
          Nie mówiła Ci mama żeby tych świństw nie brać do ust - jak już to boolsa lub
          gorzką żołądkową,no innego wyjścia nie ma,no nie ma,no nie ma!
          • kasitza Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:35
            oj nie oj nie ma oj nie ma....czerwone wino pije - moze tez ok? jak pan doktor
            uwaza?
            • morfeusz_1 Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:40
              zależy jeżeli jabol niezalecam jeżeli bordeaux oki
              • kasitza Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:41
                czekaj, ide do kuchni sprawdzic co na butelce pisze...
              • kasitza ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 18:41

                • morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 18:45
                  Kalifornijskie z win kalifornijskich najlepsze są wina białe półsłodkie -
                  czerwone to cienizna ale rocznik niezły
                  • kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 18:49
                    biore jakie mi wczoraj kumpela zostawila nadpoczete - wazne zeby
                    sponieweiralo tongue_out
                    • morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 18:51

                      ja lubię degustować raczej,nie lubię "mózgojebów"

                      • kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 18:52
                        no nie musi od razu powodowac zatrucia, ale sa takie dni, ze nie wazne co...
                        • morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:27
                          fakt,są...
                          • kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:33
                            przyszlo mi do glowy, ze jutro tescie przyjezdzaja i powinnam sprzatac dom...
                            • morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:47
                              mam to samo od dwóch tygodni się zbieram i nie wiem tylko od czego zacząć...
                              wczoraj umyłem przez 2 godziny naczynka...teraz mi się nic nie kce
                              • kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:52
                                ja w moim opetaniu zrobilam sobie kartke z kolejnowscia zajec, bo jak znam
                                zycie to zabiore sie za wszystko na raz i nic z tego nie wyjdzie
                                • morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:54
                                  ja zacznę chyba od wykąpania się...
                                  • kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:56
                                    nie ma to jak od czasu do czasu sie umyc...
                                    • morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 20:35
                                      kasitza napisała:

                                      > nie ma to jak od czasu do czasu sie umyc...


                                      Hehe właśnie gdzieś na forumnie pisałem o swoich kąpielach pytając czy 3-4 x
                                      dziennie w okresie lata to nie odchył w stronę mysofobii ale dzięki tobie
                                      odżyłem,będę się kąpał 6.
                                      8 lat trenowałem wyczynowo pływanie i stąd może wynika fakt że lubię się
                                      pluskać,choć nie do przesady wink
                                      • kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 21:03
                                        ja tez uwielbiam sie pluskac - a moj tata kapie sie codziennie
    • dziewice Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 19:36
      nie wygladasz, widzialas Pana Srubke? smile

      www.youtube.com/watch?v=afQGg6mvjN4
      • kasitza Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 19:47
        smile
    • pietrek666 Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 20:18
      Puść se FNM smile
      Odpowiedz w końcu, czy znasz tę płytę Pattona z '91 Mr.Bungle i czy ta
      dziewiątka Peeping Tom się odpala smile
      • kasitza Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 21:04
        9tka peeping tom sie nie odpala nadal - mr bungle znam, albo leipej mowiac
        znalam - bo juz dokladnie nie pamietam jak ta plyte wtedy odebralam i pewnie
        dzis bym ja inaczej odebrala jak ongis...

        cowboy song - to byl kawalek dnia dzisiejszego
    • mmagi a jak daleko masz do Mediolanu:)? 24.08.06, 23:14

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka