kasitza 24.08.06, 18:16 chyba se wezme na uspokojenie! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
morfeusz_1 Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:29 weź i nie rwij konia uspokój się wreszcie bo i mnie się udziela Odpowiedz Link
kasitza Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:31 stary - normalnie wulkan, siedze i mam owsiki w tylku Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:34 Gadaj co ci jest może falcka wyślę na sygnale zanim się na dobre zacznie. Nie mówiła Ci mama żeby tych świństw nie brać do ust - jak już to boolsa lub gorzką żołądkową,no innego wyjścia nie ma,no nie ma,no nie ma! Odpowiedz Link
kasitza Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:35 oj nie oj nie ma oj nie ma....czerwone wino pije - moze tez ok? jak pan doktor uwaza? Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:40 zależy jeżeli jabol niezalecam jeżeli bordeaux oki Odpowiedz Link
kasitza Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 18:41 czekaj, ide do kuchni sprawdzic co na butelce pisze... Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 18:45 Kalifornijskie z win kalifornijskich najlepsze są wina białe półsłodkie - czerwone to cienizna ale rocznik niezły Odpowiedz Link
kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 18:49 biore jakie mi wczoraj kumpela zostawila nadpoczete - wazne zeby sponieweiralo Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 18:51 ja lubię degustować raczej,nie lubię "mózgojebów" Odpowiedz Link
kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 18:52 no nie musi od razu powodowac zatrucia, ale sa takie dni, ze nie wazne co... Odpowiedz Link
kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:33 przyszlo mi do glowy, ze jutro tescie przyjezdzaja i powinnam sprzatac dom... Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:47 mam to samo od dwóch tygodni się zbieram i nie wiem tylko od czego zacząć... wczoraj umyłem przez 2 godziny naczynka...teraz mi się nic nie kce Odpowiedz Link
kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:52 ja w moim opetaniu zrobilam sobie kartke z kolejnowscia zajec, bo jak znam zycie to zabiore sie za wszystko na raz i nic z tego nie wyjdzie Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:54 ja zacznę chyba od wykąpania się... Odpowiedz Link
kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 19:56 nie ma to jak od czasu do czasu sie umyc... Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 20:35 kasitza napisała: > nie ma to jak od czasu do czasu sie umyc... Hehe właśnie gdzieś na forumnie pisałem o swoich kąpielach pytając czy 3-4 x dziennie w okresie lata to nie odchył w stronę mysofobii ale dzięki tobie odżyłem,będę się kąpał 6. 8 lat trenowałem wyczynowo pływanie i stąd może wynika fakt że lubię się pluskać,choć nie do przesady Odpowiedz Link
kasitza Re: ruby cabernet 2004 california 24.08.06, 21:03 ja tez uwielbiam sie pluskac - a moj tata kapie sie codziennie Odpowiedz Link
dziewice Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 19:36 nie wygladasz, widzialas Pana Srubke? www.youtube.com/watch?v=afQGg6mvjN4 Odpowiedz Link
pietrek666 Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 20:18 Puść se FNM Odpowiedz w końcu, czy znasz tę płytę Pattona z '91 Mr.Bungle i czy ta dziewiątka Peeping Tom się odpala Odpowiedz Link
kasitza Re: mam pierdolca jak stad do mediolanu - roznosi 24.08.06, 21:04 9tka peeping tom sie nie odpala nadal - mr bungle znam, albo leipej mowiac znalam - bo juz dokladnie nie pamietam jak ta plyte wtedy odebralam i pewnie dzis bym ja inaczej odebrala jak ongis... cowboy song - to byl kawalek dnia dzisiejszego Odpowiedz Link