Dodaj do ulubionych

Spis powszechny

    • pink.freud Re: Spis powszechny 18.09.06, 18:40
      49.. jeszcze się złapałem do TOP50smile))
    • pietrek666 Yes! Yes! Yes! Jakby powiedział Pan Premier :) 19.09.06, 01:45

      • pietrek666 Re: Yes! Yes! Yes! Jakby powiedział Pan Premier : 19.09.06, 01:46
        Qrwa za szybko poszło!!!
        Ale i tak załapałem się na okrągłą pięćdziesiątkę!!! Warto było poczekać big_grinDDDD
        • cito1 51cito. Widzę, że pink ma nową sygnaturkę :) n/t 19.09.06, 10:58

    • kohol 52. kohol 19.09.06, 16:16

    • rasgeea Re: Spis powszechny 20.09.06, 10:04
      to jeszcze ja się zgłaszam big_grin
      • mamba30 Re: Spis powszechny 20.09.06, 10:49
        rasgeea napisała:

        > to jeszcze ja się zgłaszam big_grin

        czyżby ktos mi tu sztucznie statystyki zawyżał?smile
    • maretina ja tez!:)/nt 20.09.06, 11:51

      • mamba30 Re: ja tez!:)/nt 20.09.06, 11:52
        a jaki szanowna koleżanka ma numerek, hę?smile
    • kobieta_na_pasach 55 nt 20.09.06, 11:56

    • messer3009 ja, jaa, jaaaa...:) 20.09.06, 14:50
      troszke mnie nie bylo, bo mnie wywialo, ale jestem wlasnie na etapie powrotu
      jak zajebisciesmile
      • kobieta_na_pasach 56 -ja, jaa, jaaaa...:) 20.09.06, 20:55
        messer3009 napisał:

        > troszke mnie nie bylo, bo mnie wywialo, ale jestem wlasnie na etapie powrotu
        > jak zajebisciesmile
        >
        to sie pisze w tytule liczbe, kto to bedzie potem zliczal od nowa?!!!!
        • messer3009 Re: 56 -ja, jaa, jaaaa...:) 21.09.06, 15:53
          no jak tam pasy? mocno trzymaja?wink
    • asiulka81 57 asiulka81 21.09.06, 21:23
      teraz zdecydowanie rzadziej pisze, ale czasami czytuje smile
    • roborobi 58. 22.09.06, 11:02
      Czasami zagladam, kiedyś nawet coś napisałem smile
      Może jeszcze kiedyś coś napiszę smile
    • ania.downar 59. dziewice. 22.09.06, 14:03
      .
    • ania.downar 60. sorry dziewico, chcialam byc 60-a... 22.09.06, 14:05
      ... wiem, ze nie masz za zle smile
      • dziewice Re: 60. sorry dziewico, chcialam byc 60-a... 22.09.06, 15:03
        super, to w sumie jakbysmy razem na tej lace te mlecze i wianek biegali razem,
        ehhh, slonce, chmurki, ciepla laka, zapach lata smile
        • ania.downar Re: 60. sorry dziewico, chcialam byc 60-a... 22.09.06, 17:22
          No niezupelnie, bo ja za Toba.
          • dziewice Re: 60. sorry dziewico, chcialam byc 60-a... 22.09.06, 18:04
            to naprawde dziwne uczucie nie moc zrozumiec, po czterech czytaniach i dluzszej
            chwili namyslu uncertain
            • ania.downar Re: 60. sorry dziewico, chcialam byc 60-a... 22.09.06, 19:38
              Jesli przestaniesz sie doszukiwac podtekstow, Twoje zycie stanie sie prostsze :-
              )
    • edka-schizofredka A ja jestem jedna na milion ;) 25.09.06, 14:43

    • grubaska20 Re: Spis powszechny 26.09.06, 13:20
      ej, no a tak wogóle, to dlaczego ja spis przeoczyłam???
      ja tez tu qrwa pisuję hehtongue_out
      • khaki3 Re: Spis powszechny 27.09.06, 12:38
        Jestemsmile Nie wiem,ktora z kolei ale jestem tak wyjatkowa,ze moge byc jako
        pierwsza smile

        smile))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • vandikia 63 khaki :P 27.09.06, 18:04

          • khaki3 Kuuuuuuuuuurde moglam poczekac i bylabym 69 :D 27.09.06, 18:05

    • marta.uparta Siur się jeszcze nie wpisał/nt. 27.09.06, 22:46

      • kobieta_na_pasach z siurem i jego wcieleniami bedzie nas 100:) nt 29.09.06, 19:27
        marta.uparta napisała:

        >
    • widokzmarsa Spisek powszechny 27.09.06, 23:33
      tytuł powinien być

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka