Dodaj do ulubionych

Mnozyc sie bede :P

04.01.07, 13:36

Obserwuj wątek
    • raduch Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:37
      Aha. Jak to mówią "nie jesteś sam ze schizofrenią" wink
    • listek_a Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:37
      Czy ja to rozumiem tak jak Ty myslisz?
    • mmagi kiedy rodzisz:O? 04.01.07, 13:38

    • dzikoozka Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:38
      O kurde serio? big_grinDDDD Kiedy masz termin?
    • widokzmarsa Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:42
      czego to kobieta nie zrobi żeby złapać faceta z mieszkaniemsmile
      • dzikoozka Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:42
        hehehe ciesz się ze Ciebie nikt nie złapał wink)))))))
        • widokzmarsa Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:46
          ja tylko się zadaję z kobietami co mają mieszkanie. Okres dokładania do interesu
          uważam za zakończonysmile
          • dzikoozka Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 14:06
            Hyhyhy no i wszystko jasne, tylko się nie dziw że Ci samotność dokucza wink))))
      • edka-schizofredka juz go nie potrzebuje, dom se wynajelam :) 04.01.07, 13:46

        • widokzmarsa Re: juz go nie potrzebuje, dom se wynajelam :) 04.01.07, 13:47
          cały dom?? hura, to jest meta w angliismile
    • onlyju nie pajacuj Edwardo. 04.01.07, 13:45

      bo nie wierzę. ściemniasz znowu, chcesz być na pierwszej stronie faktu.
      pokaż test.
    • edka-schizofredka pryma a prylis :PPP... czujnosc sprawdzam :D 04.01.07, 13:45

      • niedzwiedzica_sousie Re: pryma a prylis :PPP... czujnosc sprawdzam :D 04.01.07, 13:48
        spieprzaj dziadu!
        • edka-schizofredka Re: pryma a prylis :PPP... czujnosc sprawdzam :D 04.01.07, 13:50
          spieprzam tongue_out
          no co Ty kto by mnie chcial? Chyba ino tylko jaki materialista jak widok ze
          snikersa abo gorszy smile
          • widokzmarsa Re: pryma a prylis :PPP... czujnosc sprawdzam :D 04.01.07, 13:54
            nie jestem materialistą ale sponsorem też niesmile
            • edka-schizofredka Re: pryma a prylis :PPP... czujnosc sprawdzam :D 04.01.07, 13:55
              no prosze a ja przeciez o snikersie pisalam wink
              Ale dobrze wiedziec na przyszlosc big_grinDDD... hyhyhy...
    • lajton Edziu, możemy Ci jakoś pomóc? 04.01.07, 13:50

      • edka-schizofredka jest praca w ogrodku do zrobienia ;) 04.01.07, 13:51

        • lajton grilla rozpalasz? 04.01.07, 13:52

          • edka-schizofredka no ba :D 04.01.07, 13:54

        • raduch Re: jest praca w ogrodku do zrobienia ;) 04.01.07, 13:53
          Szkoda że tak daleko. Podrzuciłbym Ci dziecioka na kilka dni. ;-P
          • edka-schizofredka na wakacje przyslij :D 04.01.07, 13:54
            • raduch Re: na wakacje przyslij :D 04.01.07, 13:55
              A nic z tego. Nic Cię nie będzie tam trzymać to uciekniesz. big_grin
              • edka-schizofredka Re: na wakacje przyslij :D 04.01.07, 13:56
                nic oprocz kredytow big_grin
        • six_a Re: jest praca w ogrodku do zrobienia ;) 04.01.07, 16:17
          wjednym radiu niedawno była ankieta pt. co poseł gosiewski może dla ciebie
          zrobić? to jest taki gosiu, co dworce kolejowe w wiochach zabitych dechami
          stawia, więc rozumiesz mocarny jest
          i jedna z odpowiedzi była taka: poseł gosiewski może mi ogródek przekopać.
          smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka