raduch Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:37 Aha. Jak to mówią "nie jesteś sam ze schizofrenią" Odpowiedz Link
listek_a Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:37 Czy ja to rozumiem tak jak Ty myslisz? Odpowiedz Link
dzikoozka Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:38 O kurde serio? DDDD Kiedy masz termin? Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:42 czego to kobieta nie zrobi żeby złapać faceta z mieszkaniem Odpowiedz Link
dzikoozka Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:42 hehehe ciesz się ze Ciebie nikt nie złapał ))))))) Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 13:46 ja tylko się zadaję z kobietami co mają mieszkanie. Okres dokładania do interesu uważam za zakończony Odpowiedz Link
dzikoozka Re: Mnozyc sie bede :P 04.01.07, 14:06 Hyhyhy no i wszystko jasne, tylko się nie dziw że Ci samotność dokucza )))) Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: juz go nie potrzebuje, dom se wynajelam :) 04.01.07, 13:47 cały dom?? hura, to jest meta w anglii Odpowiedz Link
onlyju nie pajacuj Edwardo. 04.01.07, 13:45 bo nie wierzę. ściemniasz znowu, chcesz być na pierwszej stronie faktu. pokaż test. Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: pryma a prylis :PPP... czujnosc sprawdzam :D 04.01.07, 13:48 spieprzaj dziadu! Odpowiedz Link
edka-schizofredka Re: pryma a prylis :PPP... czujnosc sprawdzam :D 04.01.07, 13:50 spieprzam no co Ty kto by mnie chcial? Chyba ino tylko jaki materialista jak widok ze snikersa abo gorszy Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: pryma a prylis :PPP... czujnosc sprawdzam :D 04.01.07, 13:54 nie jestem materialistą ale sponsorem też nie Odpowiedz Link
edka-schizofredka Re: pryma a prylis :PPP... czujnosc sprawdzam :D 04.01.07, 13:55 no prosze a ja przeciez o snikersie pisalam Ale dobrze wiedziec na przyszlosc DDD... hyhyhy... Odpowiedz Link
raduch Re: jest praca w ogrodku do zrobienia ;) 04.01.07, 13:53 Szkoda że tak daleko. Podrzuciłbym Ci dziecioka na kilka dni. ;-P Odpowiedz Link
raduch Re: na wakacje przyslij :D 04.01.07, 13:55 A nic z tego. Nic Cię nie będzie tam trzymać to uciekniesz. Odpowiedz Link
six_a Re: jest praca w ogrodku do zrobienia ;) 04.01.07, 16:17 wjednym radiu niedawno była ankieta pt. co poseł gosiewski może dla ciebie zrobić? to jest taki gosiu, co dworce kolejowe w wiochach zabitych dechami stawia, więc rozumiesz mocarny jest i jedna z odpowiedzi była taka: poseł gosiewski może mi ogródek przekopać. Odpowiedz Link