Dodaj do ulubionych

Wczoraj pytam sie

02.06.08, 12:24
sprzedawcy w Carrefourze gdzie leza klisze do aparatu
fotograficznego.........aaaaaaa paaan ze wzrokiem idioty odparł ze
nie ma bo wychodza z mody,w dupe kopany modnis sie znalazłsuspicious
Obserwuj wątek
    • funny_game Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 12:45
      Trza było łapserdaka żelazkiem z duszą przeprasować!
      • mmagi Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 13:03
        albo morde o tarę wyczochracsmile
        • funny_game Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 13:06
          Albo mu, temu gadu jednemu, proszkiem do mycia zębów w oczy sypnąć!
          • morfeusz_1 Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 21:30

            To ty maaaasz aparat zorkę pięć ? ;]
            • funny_game Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 21:46
              No jacha. I klikam z Atariego wink
              • hsirk Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 22:40
                o kurwa, ale bluzg... surprised
                • funny_game Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 22:45
                  Ą?
                  • hsirk Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 22:54
                    no jacha
                    • funny_game Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 22:58
                      Ą.
                      Przecież to oldskulowe i niewinne potwierdzenie.
                      Myślałam, że w Atarim się coś bluźnierczego kryje.
                      • hsirk Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 23:23
                        o cholera, to ja jestem ancientskulowy...
    • dziewice Re: Wczoraj pytam sie 03.06.08, 01:34
      mmagi jak bedziesz mnie wku-0rwiac za lada to nie bede z toba gadal na forum !!!!!
      • mmagi Re: Wczoraj pytam sie 03.06.08, 14:35
        a paszoł Ty jedenbig_grinD
    • widokzmarsa Re: Wczoraj pytam sie 03.06.08, 16:26
      w razie czego, to mi zostało kilka klatek w filmie co włożyłem do aparatu gdzieś
      w 1997. Jest gdzieś w szafie ten aparat...
      • mmagi Re: Wczoraj pytam sie 04.06.08, 20:47
        a spasdówa coootongue_out
    • 3.14-czy-klak Re: Wczoraj pytam sie 03.06.08, 16:28
      cza było o błony spytac, moze by znalazł?smile
      • mmagi Re: Wczoraj pytam sie 04.06.08, 20:47
        własnie,moze un nie załapałsmile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka