mmagi 02.06.08, 12:24 sprzedawcy w Carrefourze gdzie leza klisze do aparatu fotograficznego.........aaaaaaa paaan ze wzrokiem idioty odparł ze nie ma bo wychodza z mody,w dupe kopany modnis sie znalazł Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
funny_game Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 12:45 Trza było łapserdaka żelazkiem z duszą przeprasować! Odpowiedz Link
funny_game Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 13:06 Albo mu, temu gadu jednemu, proszkiem do mycia zębów w oczy sypnąć! Odpowiedz Link
funny_game Re: Wczoraj pytam sie 02.06.08, 22:58 Ą. Przecież to oldskulowe i niewinne potwierdzenie. Myślałam, że w Atarim się coś bluźnierczego kryje. Odpowiedz Link
dziewice Re: Wczoraj pytam sie 03.06.08, 01:34 mmagi jak bedziesz mnie wku-0rwiac za lada to nie bede z toba gadal na forum !!!!! Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Wczoraj pytam sie 03.06.08, 16:26 w razie czego, to mi zostało kilka klatek w filmie co włożyłem do aparatu gdzieś w 1997. Jest gdzieś w szafie ten aparat... Odpowiedz Link
3.14-czy-klak Re: Wczoraj pytam sie 03.06.08, 16:28 cza było o błony spytac, moze by znalazł? Odpowiedz Link