staua
08.04.04, 04:02
potczytuje Was od pewnego czasu i pare dni temu zdecydowalam sie cos napisac,
a teraz przedstawiam sie (choc caly czas troche sie Was boje, bardzo
energicznie tutaj dyskutujecie). Nie jestem wege, ale pociaga mnie ze wzgledu
na joge, ktora sie zajmuje coraz intensywniej. Od dawna nie jadam miesa w
lecie, a w zimie bardzo rzadko, problem polega na tym, ze jeszcze nie
znalazlam sposobu, zeby na diecie wege nie bylo mi zimno (w zimie - mam
klopoty z krazeniem).
Jestem biochemikiem, mieszkam obecnie w USA. Sporo wiem zarowno o
wegetarianizmie, jak i o odzywianiu, mam dostep do wielu smacznych
wegetarianskich produktow ale potrzebuje rozmow (osobiscie sposrod wegetarian
znam glownie Hindusow). Interesuja mnie tez przepisy.
Pozdrawiam wszystkich