Dodaj do ulubionych

miejsce parkingowe

19.06.09, 19:31
Ile kosztuje wynajęcie miejsca parkingowego na naszym osiedlu?
Obserwuj wątek
    • robb80 Re: miejsce parkingowe 20.06.09, 08:26
      im więcej tym lepiej wink może wtedy bym starał się komuś wynajmować
      swoje wink
      • grabsztyn Re: miejsce parkingowe 21.06.09, 23:18
        dam złoty piećdziesiąt.
        • robb80 Re: miejsce parkingowe 22.06.09, 16:46
          mało. proponuję licytację wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka