zuemu 05.11.06, 14:33 Witam, mam pytanie do Sąsiadów: Czy nie ma ktoś może wolnego miejsce parkingowego do wynajęcia? Pozdrawiam, Z. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
acidos Re: wynajmę parking 06.11.06, 08:22 witam, miejsce parkingowe 33 jest wolne. jest to moja miejscówa ale na samochod braklo :( pozd. Robert Odpowiedz Link Zgłoś
zuemu Re: wynajmę parking 06.11.06, 09:11 Panie Rafale, Czy mogli byśmy narazie parkować tam nasze auto? Będziemy baaardzo wdzięczni:-)) Chetnie pokryjemy koszty... Pozdrawiam, Z. Odpowiedz Link Zgłoś
acidos Re: wynajmę parking 06.11.06, 09:53 ok, prosze parkowac. ale nie wiem czy pan Rafal cos moze w tym temacie :) pozdr Robert Odpowiedz Link Zgłoś
zuemu Re: wynajmę parking 06.11.06, 10:17 Dziękujemy Bardzo Panie Robercie!!! Jak by Pan coś potrzebował przewieść naszą "ciężarówką" to polecamy:-)) Pozdrawiam, Z. Odpowiedz Link Zgłoś