Dodaj do ulubionych

wynajmę parking

05.11.06, 14:33
Witam,

mam pytanie do Sąsiadów:
Czy nie ma ktoś może wolnego miejsce parkingowego do wynajęcia?
Pozdrawiam,
Z.
Obserwuj wątek
    • acidos Re: wynajmę parking 06.11.06, 08:22
      witam,
      miejsce parkingowe 33 jest wolne. jest to moja miejscówa ale na samochod braklo :(

      pozd.
      Robert
      • zuemu Re: wynajmę parking 06.11.06, 09:11
        Panie Rafale,

        Czy mogli byśmy narazie parkować tam nasze auto?
        Będziemy baaardzo wdzięczni:-))
        Chetnie pokryjemy koszty...
        Pozdrawiam,
        Z.
        • acidos Re: wynajmę parking 06.11.06, 09:53
          ok, prosze parkowac.
          ale nie wiem czy pan Rafal cos moze w tym temacie :)

          pozdr
          Robert
          • zuemu Re: wynajmę parking 06.11.06, 10:17
            Dziękujemy Bardzo Panie Robercie!!!
            Jak by Pan coś potrzebował przewieść naszą "ciężarówką" to polecamy:-))
            Pozdrawiam,
            Z.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka