Dodaj do ulubionych

Chiczyk i Kebab na Tarchominie?????

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.08, 13:48
Wita, gdzie na Tarchominie znajdę dobrego chińczyka albo kebab,
mieszkam tutaj od niedawna i jeszcze nie wyczaiłem dobrych knajpek.
Szukam czegoś w okolicach (choć niekoniecznie) Myśliborska,
Światowida, Mehofera.
Z góry dzięki za informacje

Obserwuj wątek
    • Gość: qq Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.08, 14:03
      Polecam bardzo Chinczyka przy bazarku nieopodal Tesco.
    • wiktor.suz Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? 11.07.08, 17:14
      Turka i kebaby znajdziesz na Ksiażkowej 9, na tyłach budynku (od podwórza).
      Jadłem, polecam.
      • Gość: Iks Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? IP: *.acn.waw.pl 11.07.08, 21:15
        Tego już dawno nie ma - tam jest teraz jakiś sklep.
    • Gość: Finia Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? IP: *.acn.waw.pl 12.07.08, 22:19
      Kebab znajdziesz przy DH Tarchomin przy Porajów. A Chińczyk na bazarku przy
      Tesco faktycznie jest O.K.
      • Gość: Fidel Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.08, 10:48
        Chińczyk jest jeszcze przy Porajów, prawie naprzeciwko przystanku
        autobusowego. Co do jakości nie wypowiadam się bo "nie to jest
        dobre, co jest dobre, ale to co komu smakuje". Będziesz musiał sam
        sprawdzić.
        • Gość: ij Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? IP: *.chello.pl 14.07.08, 16:17
          chińczyka na Porajów ci polecam
          • Gość: szisza Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? IP: *.aster.pl 15.07.08, 15:44
            a ja nie,bo jest niesmaczny
            • Gość: alikot Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? IP: 217.153.88.* 06.08.08, 16:37
              Pekińczyk na Porajów jest spoko, lepszy od tego z bazarku przy
              Cmielowskiej, natomiast kebabriusz przy DH Tarchomin jest taki sobie
              zapchaj...
      • komalo Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? 07.08.08, 16:24
        W którym miejscu jest ten chińczyk przy Tesco. Ostatnio byłem w
        okolicy i nie mogłem znaleźć. Chyba nie macie na myśli Sushi baru?
        • Gość: basiul Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? IP: *.aster.pl 07.08.08, 17:21
          Ten bar, "złote kaczki" się nazywa, jest w zasadzie na terenie bazarku. Po
          drugiej stronie ulicy niż Tesco.
          Pzdr
          • komalo Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? 08.08.08, 08:38
            Aaa... to już jasne... czyli nie koło Tesco tylko na bazarku, po
            przekątnej skrzyżowania od Tesco ;-). No to już wiem, wiele razy
            przechodziłem obok, ale nie jadłem. Warto spróbować?
            • Gość: sarenka Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? IP: *.aster.pl 09.08.08, 10:51
              a pewnie,ze warto:) tyle razy tam jadłam..i nawet w ciaży jak miałam dziwne
              ciągoty i zawsze wszystko było ok.polecam
    • Gość: Paola Re: Chiczyk i Kebab na Tarchominie????? IP: *.jmdi.pl 19.08.18, 18:58
      Polecam chińczyka wok and chilli przy poczcie na mysliborskiej jest dobr, jak dla mnie najlepszy reszta na tarcho. to takie budy jak z lat 90' pierwsze chińczyki.
      Kebab dobry jest Ugarit też na myśliborskiej ale też dobry jest merhab na mehoffera/Światowid pawilony, ale tam polecam z wyborów Lawasz, jest bardzo cienki i ma więcej sałaty niż kebab na cienkim.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka