sekler 16.12.15, 22:50 zwracam się do pomagierów gestapo... najgorszego sortu Polaka... złodzieii i komunistów z Raszyna (czyli 40%) może spotkamy się na Wiejskiej w Warszawie 19 grudnnia w samo południe? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomekgrocholice Re: APEL... 17.12.15, 13:30 Czytam forum raszyńskie od jakiegoś czasu. I tak sobie czytając, dochodzę do wniosku, że jesteś Pan strasznie sfrustrowany i rozżalony na otaczający Pana świat. Trochę więcej luzu i pogodnego usposobienia. Odpowiedz Link
sekler Re: APEL... 17.12.15, 18:15 jak znam życie jeżeli się podpisałeś to tym bardziej nie jesteś tomek i nie koniecznie z grocholic. Zfrustrowany to mało powiedziane... a luz będzie po 26 grudnia. Jakbyć tak panie tamkugrocholice przeszedł to co ja to byś dziś inaczej pisał. Liczę na odpowiedź Odpowiedz Link
starix62 Re: APEL... 17.12.15, 16:41 No to fajna impreza szykuje się w Rybiu ! Tylko żeby nie chlano wódy, bo znowu specjalista od mandatów będzie przytulał się do płyt ( nie chodzi o winyle ) Nara. Odpowiedz Link
sekler Re: APEL... 17.12.15, 18:17 starix a jaka to impreza Boże o której nie wiem... no i bez wódy? Bez tego nie ma imprezy... A możesz coś bliżej gdzie i kiedy była taka impreza na której ów w/w słuchał "vinyli"? Odpowiedz Link