Dodaj do ulubionych

REFERENDUM...

04.03.17, 23:16
uwaga ruszyło zbieranie podpisów pod REFERENDUM za odwołaniem Wójta Gminy Raszyn Andrzeja Zaręby jak i Rady Gminy. Przypomnę Wójt Gminy Raszyn wprowadził w błąd Radę Gminy która podjęła uchwałę. Po drugie pamiętamy to, że Zaręba bez wiedzy mieszkańców chciał nas wcielić do Warszawy no i wydał kłamliwe ulotki które były roznoszone po terenie Gminy Raszyn.
Referendum będzie pod hasłem Nie dla Warszawy. Tak dla dobrej szkoły...
Obserwuj wątek
  • osiolek31 Re: REFERENDUM... 14.03.17, 13:12
   Jakby było referendum z jedną kwestią to ok, natomiast w ulotce jest za dużo punktów i za duże prawdopodobieństwo, że naród temat oleje. Nie da się upiec 6 pieczeni na jednym ogniu.
   Zarzuty o niegospodarność i zadłużanie gminy, słyszę na temat każdego kolejnego wójta od 20 kilku lat i to średnio działa.
   Kompletnie nie rozumiem tekstu ze szkołą! Uczęszczałem do raszyńskiej podstawówki w systemie dwuzmianowym, w soboty i jakoś nie wpłynęło to negatywnie na moją edukację.
   Jak dla mnie referendum jest totalnie niejednoznaczne i raczej nie wróżę powodzenia, ale życzę sukcesów.
  • osiolek31 Re: REFERENDUM... 14.03.17, 13:22
   Z tą Warszawą to głupota, dopóki jest sobie niezależna gmina, dopóty Pan wójt może sobie kolejne kadencje łapać. Jakby się stało włączenie w ramy miasta, może mieć problem z czymś wyżej niż radny, bo partia w mieście ma więcej wygłodniałych wyższych stanowisk niż jeden kolega z zapyziałej wioski.
  • osiolek31 Re: REFERENDUM... 05.04.17, 09:44
   Zgodnie z artykułem w GW poseł sprawozdawca konsultacje społeczne w sprawie Ustawy Warszawskiej chce przeprowadzać w parafiach, w tym w Raszynie Św Szczepana
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21592874,jacek-sasin-przeprowadzi-szereg-konsultacji-ustawy-warszawskiej.html#MT

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka