Dodaj do ulubionych

Meble kuchenne na wymiar

17.01.09, 23:07
Witam,
czy ma ktoś namiar na dobrego wykonawcę mebli kuchennych na wymiar. Chodzi mi
o kogoś, kto nie za dużym kosztem zrobi w miarę dobre meble.
Obserwuj wątek
    • topazika Re: Meble kuchenne na wymiar 28.02.16, 13:32
      Ja zamawiałam meble kuchenne i szafy wnękowe w firmie meblefromex.pl - to niewielka firma z warszawy którą znalazłam na OLX ale powiem szczerze , że się nie zawiodłam. Zrobili pomiar, projekt w 3D od razu mi wycenili cały koszt zamówienia i ta cena była ceną którą za końcu zapłaciłam. Wykonanie rewelacyjne jak z najdroższego salonu , wysoka jakość. Naprawdę polecam. 690 000 262 numer do szefa Pana Jacka
    • elgatos.s Re: Meble kuchenne na wymiar 12.10.16, 15:35
      Czy znacie jakieś sprawdzone sklepy meblowe online? Poszukuję zestawu stół z krzesłami. Ostatnio przeglądałam oferty www.skierlak.pl/oferta-mebli-na-wymiar/kuchnie-na-zamowienie.html Znalazłam tam ciekawe meble w przystępnych cenach, ale chętnie przejrzałabym jeszcze oferty innych sklepów. Możecie mi coś polecić?
    • k.sobieraj.78 Re: Meble kuchenne na wymiar 05.12.17, 15:11
      Witajcie.
      Chciałam przestrzec mieszkanców osiedla Centrum Park w Radzyminie czyli Armii Krajowej 4,6,8,10 a przedewszystkim panie mężatki jak ja. Do budynku Armii Krajowej 8 na parterze wprowadziła sie prostytutka tak zwana TIRÓWKA i dziwka na telefon. Ma okolo 175 cm wzrostu czarne krucze włosy w wieku okolo 30-35 lat wysolaryzowana .Z tego co sie dowiedziałam to wynajmuje ona mieszkanie od strony altan smieciowych. Będąc na placu zabaw widuje ją czasem jak sie pręży na tarasie i ogródku. Ta latawica podrywała mojego męża, zapewne tez i innych meższczyzn w sklepie i na ulicy. Nie rozumie jak mozna wynajmowac mieszkanie takiej osobie, trzeba by pogonic te latawice z naszego osiedla.
      Nastepnym razem napisze numer mieszkania krore wynajmuje.

PANIE UWARZAJCIE NA SWOICH MEZSZCZYZN !!!
      • k.sobieraj.78 Re: Meble kuchenne na wymiar 05.12.17, 15:11
        Tak jak obiecałam, podajen numer lokalu ktory ta LADACZNICA wynajmuje. jest to lokal nr.15.
        Dokladny adres to:

ALEJA ARMII KRAJOWEJ 8 lok. 15.

Zróbmy coś i pozbądzmy sie tego kurestwa z naszego osiedła.
        Jeszcze tylko pragne zwrócić uwagę, iż w lokalu może dochodzić do przestępstw okołoprostytucyjnych takich jak stręczycielstwo, sutenerstwo czy kuplerstwo,a może i narkotyki.
        –Jakby tego było mało, to nawet nasze dzieci są zaczepiane przez panów dopytujących, gdzie tu mieszka pani prostytutka, bo już u niej był, ale nie pamięta gdzie.

Nastepnym razem wrzuce tu zdjecia tej ladacznicy i jej kolezanek TIRÓWEK które tez tam przychodzą
        Odpowiedz Cytuj Link

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka