Dodaj do ulubionych

2 osoby do Koln - 7.07.2005

27.06.05, 16:30
witam,
jest nas 2 osoby. 7go lipca musimy ruszyc do Niemiec - Kolonia. Jestesmy w
Warszawie, ale mozemy oczywiscie dojechac do miejsca wyjazdu.
Pozdrawiam,
Olala
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka