kogiel1 27.06.05, 16:30 witam, jest nas 2 osoby. 7go lipca musimy ruszyc do Niemiec - Kolonia. Jestesmy w Warszawie, ale mozemy oczywiscie dojechac do miejsca wyjazdu. Pozdrawiam, Olala Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj