Dodaj do ulubionych

szukam nauczyciela/nauczycielki jezyka greckiego

IP: *.acn.waw.pl 02.04.03, 20:08
szukam nauczyciela/nauczycielki jezyka greckiego, alternatywnie jakiegos
kursu w warszawie; szukalam, ale znalazlam jednak tylko0 studia podyplomowe
na UW w Warszawie, ja natomiast potrzebuje tylko kursu jezykia; prosze o
info, jesli ktos moze pomoc; z gory dziekuje:-)
Obserwuj wątek
    • avva Kalimera 03.04.03, 09:41
      Napisz na mój email.
      Nauczycielką nie jestem ,sama dopiero się uczę, ale
      doświadczeniem z szukania w Wawie chętnie się podzielę ;-)

      Adijo Avva
      • Gość: ewa Re: Kalimera IP: *.acn.waw.pl 04.04.03, 17:12
        kalimera:-)


        Witam,

        Dziekuje Ci serdecznie za odpowiedz na moj post. Chcialam wlasnie wyslac Ci
        maila, ale nie chce przejsc na tem adres. mozesz podac jekis alternatywny mail?
        z gory dziekuje.

        Jesli mialabys czas/ochote, moze spotkalybysmy sie na kawe w weekend i pogadaly?
        No a jesli nie, bede wdzieczna chocby o informacje emailowe. W Warszawie
        kursow greckiego szukalam w gazetach i przez internet, no i jedyne co
        znalazlam to owe studia podyplomowe na UW. Nie jest to rozwiazanie ktore
        mnie interesuje, bo szukam jedynie kursu jezyka, nie chce rozbic od razu
        doktoratu w tym temacie. Chociaz, moze kiedys...?Kultura grecka i caly kraj
        w ogole mnie od pewnego czasu fascynuje, jezyk z tego co wiem jest dosyc
        trudny, uczylam sie kiedys laciny wiec mam pewne wyobrazenie, no i ten
        alfabet! nie zraza mnie to jednak wcale, do strasznie podoba mi sie Grecja w
        ogole i mysle o tym, aby tam kiedys zamieszkac...

        pozdrawiam i czekam na odpowiedz,

        ewa

        • Gość: avva Kalispera IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.04.03, 20:51
          ;-)))

          Trafiłaś w 10.
          Spróbuj jeszcze raz z tym mailem : avva@gazeta.pl
          Naprawdę działa, a to co napisałaś strasznie mnie zainteresowało.
          Chętnie bym rozwineła temat. Język nie jest taki trudny, ale pomoc niezbedna.
          Mam dużo materiałów i nie ma potrzeby byś musiała kupować np. kasety.

          Napisz, a jak znowu się nie uda to podaj swój mail i ja spróbuję:-)

          Kalinichta Avva
          • Gość: avva :-( IP: 194.181.108.* 08.04.03, 08:09
            Chyba sie nie doczekam...
            • Gość: ewa Re: :-( IP: *.acn.waw.pl 08.04.03, 11:24
              wlasnie wyslalam Ci maila, jestem bardzo ciekawa, czy dotrze tym razem. A w
              ogole Dzien Dobry i co slychac?:-)

              z pozdrowieniami,

              e.
              • Gość: avva :-) IP: 194.181.108.* 08.04.03, 12:50
                Tak ogólnie to dobrze tylko ta zima !!!
                Tęsknie do słońca.
                Maila nie ma .... nierozumiem co się dzieje.
                Zaraz się poskarżę adminowi!
                Masz jakiś kontakt? wyślę z pracy .
                • Gość: Rohmer Re: :-) IP: 195.94.210.* 08.04.03, 13:19
                  Gość portalu: avva napisał(a):

                  > Tak ogólnie to dobrze tylko ta zima !!!
                  > Tęsknie do słońca.
                  > Maila nie ma .... nierozumiem co się dzieje.
                  > Zaraz się poskarżę adminowi!
                  > Masz jakiś kontakt? wyślę z pracy .
                  ------------------------------------------------
                  Przepraszam,że się wtrącam;-)
                  Mam wrażenie,że jak Ewa napisze na adres a v v a@itd,
                  zamiast a w a@itd. to z pewnością dojdzie;-);-)
                  Pozdrawiam obie Panie i załuję,że nie mogę dołączyć do uczących się:-)
                  • Gość: a v v a !!! Re: :-) IP: 194.181.108.* 08.04.03, 13:30
                    Nie ma to jak męskie spojrzenie ;-)
                    Ty i tak pewnie już znasz grecki.
                    A my jak ta kura z prosięciem nie możemy się dogadać ;-)
                    Mam nadzieję , że przed sezonem się uda.
                    Adres do pracy to trochę mi głupio...

                    PS "Są spaleni słońcem", a ja będę "zmrożona wiatrem", właśnie wróciłam ze
                    sklepu i umieram ...
                    • Gość: Rohmer Re: :-) IP: 195.94.210.* 08.04.03, 14:39
                      Niestety nie jest tak dobrze.. Słabo "kseruję ellinika";-)
                      Tez mi potrzebna praktyka.
                      A jak temat Cyklady? Napisz cos więcej -jak idzie i jak to wogóle
                      wygląda.Jestem bardzo ciekaw
                      Pzdr
                      ps. dla zmrożonej wiatrem gorący usmiech;-)
                      • Gość: avva Re: :-) IP: 194.181.108.* 08.04.03, 15:10
                        Piszę zawsze z doskoku, jak tak dalej pojdzie to zmierzę się z Małyszem;-)
                        Co do Cyklad to moja robótka polega na tym, ze zbieram w jednym miejscu info
                        dot. każdej, nawet malutkiej wyspy, transportu wew. międzywyspami i do samej
                        Grecji, baze kwater, telefonów info i ratunkowych. Dodatkowo kalendarz wydarzeń
                        kulturalnych, religijnych, festiwali itp. Informacji jest dużo , ale segregacja
                        zabójcza, dochodzi tłumaczenie i potwierdzenie zgodności;-)

                        Oferowałeś pomoc, będę wdzięczna ;-)
                        Jakieś sprawdzone miejsca, linki, opisy tras, wspomienia zdłuuugiego pobytu;-D

                        zasypana śniegiem po czubek nosa Avva
                        • Gość: Ewa Re: :-) IP: *.acn.waw.pl 09.04.03, 16:42
                          Witajcie Awa, Rohmer!

                          zaczynam tracic nadzieje, za sie z Toba skontaktuję Awo:-(

                          pisalam juz na:
                          awa@gazeta.pl
                          avva@NOSPAM.gazeta.pl

                          teraz napisalam na: awa@gazeta.pl

                          Dziekuje za bezinteresowna cheć niesienia pomocy Rohmer - to zapewne moja wina,
                          a wszystko przez to, ze jestem blondynka...

                          pozdrawiam,

                          e.
                          • Gość: Rohmer Re: :-) IP: 195.94.210.* 10.04.03, 08:25
                            Gość portalu: Ewa napisał(a):


                            >
                            > Dziekuje za bezinteresowna cheć niesienia pomocy Rohmer - to zapewne moja
                            wina,
                            >
                            > a wszystko przez to, ze jestem blondynka...
                            >
                            > pozdrawiam,
                            >
                            > e.
                            -------------------
                            To właśnie dlatego,że uwielbiam blondynki..;-)
                            Miłego dnia:)
                            • Gość: Ewa Re: :-) IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 19:39
                              ja z kolei uwielbiam goracych brunetów:-)

                              pozdrowienia,

                              e.
                              • Gość: avva bruneci IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.03, 20:03
                                To logiczne biorąc pod uwagę nasz krąg
                                zaintersowan ;-)

                                Juz odpisalam
    • Gość: avva Udało się ! ;-) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.03, 18:43
      Właśnie odpisuję.

      a v v a ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka