Dodaj do ulubionych

Turcja w lipcu

14.05.08, 17:37
Witam, szukam towarzystwa na wakacje w Turcji. Mam 40 lat,
chciałabym polecieć z biurem podróży w opcji 7+7. Jestem z Trójmiasta
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Re: Turcja w lipcu IP: 80.50.234.* 15.05.08, 15:49
      Zamieść swoją ofertę w wątku TOWARZYSZ PODRÓŻY POSZUKIWANY. Ja
      właśnie tam znalazłam super kumpelkę na wyjazd. Lecimy właśnie do
      Turcji już 11 czerwca na wycieczkę 7+7 z Orbisu. Jestem w podobnym
      wieku i szukałam za pośrednictwem wątku o którym mówię. Udanych
      poszukiwań (pewnie znajdziesz kogoś fajnego, bo w moim przypadku
      odzew był ogromny) i w przyszłości miłych wakacji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka