ku mojemu zaskoczeniu w GSV zostały umieszczone zdjęcia nawet niektórych małych uliczek na ZB. Patrząc na zdjęcia mojej okolicy wydaje mi się, że były robione w 2009 lub najpóźniej wiosna/lato 2010.
Samochód googla jeździł na pewno kilka razy (co widać na przykładzie nowych pawilonów przy skrzyżowaniu Ostródzka/Brzeziny"
W artykule na gazeta.pl znajduje się taka wypowiedź:
" Fotografowaliśmy od czerwca do października 2011 r. Bardzo czasochłonna jest potem obróbka zdjęć, łączenie ich, tworzenie panoram, wymazywanie twarzy czy tablic rejestracyjnych samochodów. Skończyliśmy zaledwie kilka dni temu - zdradził Piotr Zalewski z Google'a. Cel - zdążyć przed Euro."
A jak jest u Was, czy oglądając swoją okolicę możecie rozpoznać z którego roku zdjęcia pochodzą?