Dodaj do ulubionych

gupie pytanie

17.04.08, 00:05
ostatnio nie imprezowałem w domu, więc butelka żołądkowej gorzkiej przeleżała
w lodówce kilka miechów (dokładnie sześć), teraz zobaczyłem, że, cholera, ktoś
wypił jednego kielonka... i teraz gupie pytanie: na niektórych produktach jest
info, że po otwarciu może stać tyle i tyle, czy w przypadku alkoholu ma to
znaczenie? czy po takim półrocznym leżakowaniu w lodówce w otwiertej butelce
alkohol nadal jest "dobry"? ;P
Obserwuj wątek
    • anneau Re: gupie pytanie 03.06.08, 22:23
      spróbuj :) :) :)
      • defetysta13 Re: gupie pytanie 15.06.08, 21:37
        no nie wiem, wypiłem... kac jak zwykle... ;)
        • krystod Re: gupie pytanie 22.06.08, 23:08
          Czyli moc swoją posiadała :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka