defetysta13
17.04.08, 00:05
ostatnio nie imprezowałem w domu, więc butelka żołądkowej gorzkiej przeleżała
w lodówce kilka miechów (dokładnie sześć), teraz zobaczyłem, że, cholera, ktoś
wypił jednego kielonka... i teraz gupie pytanie: na niektórych produktach jest
info, że po otwarciu może stać tyle i tyle, czy w przypadku alkoholu ma to
znaczenie? czy po takim półrocznym leżakowaniu w lodówce w otwiertej butelce
alkohol nadal jest "dobry"? ;P