jakub_234
17.02.06, 09:58
Zaraz posypie sie pewnie cala masa za NIE, ale zanim cos napiszecie to
przeczytajcie.
Jak wiadomo wiekszosc z nas pracuje, inni maja jakies zajecia, a jeszcze inni
spedzaja czas ze swoimi parnerami. Wielu z nas sie nie zna zbyt dobrze na
takie spotkania, a wielu po prostu podchodzi do tego z dystansem. Jednak gdy
wszysztko dobrze zoorganizowac, mozna by sie bylo gdzies spotkac w centrum
polski i na 1-2 dni posiedziec, pojsc na balety, albo po prostu napic sie
piwa. Juz raz bylem na takim spotkaniu forum...i Bylo wrecz zajebiscie! Ba,
malo tego nawet sie milosc nawiazala! Ogolem piszcie jak wy uwazacie. Czas,
miejsce mozna ustalic juz pod koniec i aby dla wszystkich bylo w miare
blisko...Kto bylby za?