occasion 06.09.06, 15:21 we Wrocławiu!!1 jeśli ktoś z Was jest singlem z powołania, to zapraszam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hultaj78 Re: Weekend dla Singl i:) 06.09.06, 15:34 Kurde, a ja już obiecałem że bedę gdzie indziej Ale, ale! Coś wiecej w tym temacie wiadomo? Odpowiedz Link
occasion Re: Weekend dla Singl i:) 06.09.06, 15:40 słyszałam w radio...nazywa sie ta impreaz "single dżembori" (taj jak jazz) Odpowiedz Link
bleman Podziwiam tych ktorzy potrafi byc singlami z wybor 06.09.06, 15:57 : Tylko zastanawiam sie jak tacy single sobie zalatwiaja seks...maja jakichs "fuck friend" ,czy uprawiaja promiskuityzm na dyskotekach Odpowiedz Link
hultaj78 Re: Podziwiam tych ktorzy potrafi byc singlami z 06.09.06, 16:11 Podobno w październiku aseksualni mają wyjść z podziemia. Odpowiedz Link
maclorcan Re: Weekend dla Singl i:) 06.09.06, 18:04 Eeee, byłem we Wrocławiu w ten weekend. Drugi raz jechać nie będę Odpowiedz Link
maclorcan Re: Weekend dla Singl i:) 06.09.06, 23:36 Dobre pytanie, chyba po prostu jestem sam. Ale nie powiedziałbym, że jestem singlem. Raczej emocjonalnym popaprańcem ;-P Odpowiedz Link