Dodaj do ulubionych

Weekend dla Singl i:)

06.09.06, 15:21
we Wrocławiu!!1 jeśli ktoś z Was jest singlem z powołania, to zapraszam smile
Obserwuj wątek
    • hultaj78 Re: Weekend dla Singl i:) 06.09.06, 15:34
      Kurde, a ja już obiecałem że bedę gdzie indziej uncertain
      Ale, ale! Coś wiecej w tym temacie wiadomo?
      • occasion Re: Weekend dla Singl i:) 06.09.06, 15:40
        słyszałam w radio...nazywa sie ta impreaz "single dżembori" (taj jak jazztongue_out)
    • bleman Podziwiam tych ktorzy potrafi byc singlami z wybor 06.09.06, 15:57
      :
      Tylko zastanawiam sie jak tacy single sobie zalatwiaja seks...maja jakichs "fuck
      friend" ,czy uprawiaja promiskuityzm na dyskotekach wink
      • hultaj78 Re: Podziwiam tych ktorzy potrafi byc singlami z 06.09.06, 16:11
        Podobno w październiku aseksualni mają wyjść z podziemia.
    • maclorcan Re: Weekend dla Singl i:) 06.09.06, 18:04
      Eeee, byłem we Wrocławiu w ten weekend. Drugi raz jechać nie będę wink
      • occasion Re: Weekend dla Singl i:) 06.09.06, 18:51
        a jestes singlem??
        • maclorcan Re: Weekend dla Singl i:) 06.09.06, 23:36
          Dobre pytanie, chyba po prostu jestem sam. Ale nie powiedziałbym, że jestem singlem. Raczej emocjonalnym popaprańcem ;-P
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka