Gość: aaa
IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net
12.08.06, 17:22
Pomozcie, gdzie w Płocku sie zapisac na karate? Jakie sa szkoly i ktora
polecacie? Chodzil ktos moze na tai-chi? jak wygladaja zajecia tai-chi?
Bardzo prosze o jakiekolwiek wskazowki jesli ktos trenowal/trenuje.
pozdrawiam!!!