30.05.10, 00:02
Treść postu jest niedostępna.
Obserwuj wątek
  • swojadroga Re: domeny nazwa.pl naciągactwo 30.05.10, 09:42
   A za jakiś czas pojawi się głos, że spółka żąda odszkodowania od internaty
   oczerniającego NetArt Spolka Akcyjna.

   NetArt Spolka Akcyjna jest tylko rejestratorem domeny a nie jej
   właścicielem. Najpierw proponuję się dokształcić a potem pisać głupoty.
   • wolnynick21 ok, może się oberwało niesłusznie nazwa.pl, ale 30.05.10, 12:04
    dlaczego w takim razie jako rejestrator nie dbają o to by wyświetlał się
    właściciel? Mam kilka domen i jak zrobię whois wyraźnie pisze, że to moje. Do
    kogo mam mieć pretensje, jeżeli oszuka mnie firma mająca zarejestrowaną domenę w
    nazwa.pl, skoro nie ma na jej temat żadnych wprowadzonych informacji? To idealna
    sytuacja dla oszustów.

   • tazogi Re: domeny nazwa.pl naciągactwo 18.03.14, 15:11
    Nazwa zawsze stosowała dziwne praktyki. Przykład: domeny rozdawane za darmo czy za złotówkę, które jednak TRZEBA przedłużyć, co kosztuje już 100 czy 150 złotych, gdzie konkurencja ma ceny na poziomie 50 złotych. Kiedyś korzystałem z ich usług, teraz już nie korzystam i myślę, że dobrze zrobiłem.
    • arturrogalik Re: domeny nazwa.pl naciągactwo 08.08.17, 09:42
     Nie trzeba przedłużać. Nie jest to obowiązkowe. W tamtym roku brałem domenę prywatną .pl za darmo i jeżeli jej nie przedłużysz to Ci ją wyrejestrują, a ty sobie ją możesz wtedy zarejestrować u innego usługodawcy / dostawcy, np. też za darmo jeżeli ma taką możliwość
   • margo-gorniak Re: domeny nazwa.pl naciągactwo 20.03.17, 13:36
    Od ok 6 lat mam hosting w nazwa.pl. Teraz wiem, że nie jest najtańszy, ale zaletą była jego niezawodność. W związaku z większą ilością wykupionych domen w innej zdecydowanie tańszej firmie postanowiłem się do niej przenieść z domeną w wykupioną w nazwiepl. W związku z tym wystąpiłem z wnioskiem wysłanym drogą pocztową za potwierdzeniem odbioru do firmy nazwypl o przysłanie KODU: Authinfo. już na 30 dni przed wygaśnięcem domeny. Od momentu, kiedy nazwapl otrzymała mój wniosek zacząłem otrzymywać co parę dni przypomnienie o płatności z uwagą ze nie dotrzymanie termiu grozi pozbawienie i utratę zawartości danych strony. Minęło 30 dni od dnia złożenia wniosku z prośbą o kod authinfo. Nie opłaciłem przedłużenia strony. Strona została zablokowana, kodu authinfo nie otrzymałem. Czy postępowanie po stronie firmy nazwypl jest właściwe, czy nie jest własciwe pozostawiam do rozważenia nowo wstępujących do towarzystwa żałujących. "Wiem, że dziecku nie idzie wytłumaczyć co to znaczy się oparzyć" ale ma ono 2 lub 3 latka więc musi się oparzyć aby doświadczyć tego zmysłu dotyku. A co do człowieka myślącego " Mądry człowiek uczy się na błędach innych ludzi." Przed wstąpieniem na chwilę do towarzystwa żałujących, nie zasięgałem opini na forum o nazwiepl. Doświadczyłem i podziekowałem jej za wyleczenie mnie z naiwności. :-(
  • emporitextile Re: domeny nazwa.pl naciągactwo 20.12.13, 09:48
   Nie polecam tej firmy , Nazwa.pl to kpina , straciłem wiele czasu nie potrzebnie , przy podpisaniem umowy wszystko ładnie pięknie , sprawnie , po podpisaniu , brak kontaktu brak odpowiadania na moje maile dotyczące budowy strony www. po podjęciu decyzji o rezygnacji , zaczęły się problemy z odzyskaniem zapłaconych pieniędzy , do tej pory o to walczę , sprawa trafi do rzecznika praw konsumenta .
   totalnie nie polecam nikomu .
  • Gość: Neonek Re: domeny nazwa.pl naciągactwo IP: 5.134.64.* 21.01.14, 10:42
   Mam podobne odczucia. Kupiłem u nich stronę www, którą mieli wykonać w 2 tygodnie. Bujali się z tematem ponad 3 miesiące, dziesiątki maili, telefonów i nic z tego nie wyszło. Umoczyłem ok 600 zł i nic z tego nie mam tylko strata czasu. I tak musiałem zapłacić jeszcze raz za stronę www. Reklamowałem ale to na nic się nie zdało, chciałem odzyskać kasę za żenującą usługę też nic. W końcu odpuściłem. Ku przestrodze innych naiwnych. Nie polecam tej usługi.
   Dodam, że miałem u nich kilkadziesiąt domen i inne usługi.
  • Gość: Rafal Re: domeny nazwa.pl naciągactwo IP: 94.56.24.* 21.09.14, 07:13
   Moje doświadczania z tym nazwa.pl to również droga przez męke. Przenoszenie doment z serwisu onet.pl trwa on 3 tygodni z miernym rezultatem. Jeśli ktoś miałby przenieść realia z filmów Barei do przestrzeni wirtualnej polecam obcowanie z "serwisem" nazwa.pl. Na poważnie - gorąco odradzam jakikolwiek kontakt.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka