Gość: Kaśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 09:55 Jak to jest, jak się rozmawia na chacie, np. na onecie? Czy tworzy się na komputerze historia rozmowy? czy po jakimś czasie osoba korzystająca z mojego komputera może przeczytać całą rozmowę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj