IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 09:55
Jak to jest, jak się rozmawia na chacie, np. na onecie? Czy tworzy się na
komputerze historia rozmowy? czy po jakimś czasie osoba korzystająca z mojego
komputera może przeczytać całą rozmowę?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka