marcus_crassus
28.10.05, 16:09
rosyjskie satelity sa najwyzszej klasy - tzw klasa "wystrzel i zapomnij" ;) amerykanie pierwsi wprowadzili te technologie ale na zasadzie ze zapominali jedynie o sterowaniu (pojazd sterowal sam) - ruscy zas rzeczywiscie - strzelaja i ida robic nowy.o poprzednim juz ani widu ani slychu