Dodaj do ulubionych

Chrom na Linuksie - przeglądarka Google'a nadci...

IP: 78.133.245.* 20.03.09, 11:16
Czyli w linuxie google tez bedzie szpiegowało. Uważajcie na produkty google , każdy ich produkt zawiera trojana który zbiera o was informacje .
Obserwuj wątek
    • kotek.filemon Re: Chrom na Linuksie - przeglądarka Google'a nad 20.03.09, 11:20
      Tak samo sądzę. Linux to zły target dla Chrome'a - mniej idiotów, więcej ludzi zorientowanych, że ktoś chce im wcisnąć spyware...
    • Gość: widliszek na rynku przeglądarek jest ciasno. IP: *.telia.com 20.03.09, 11:25
      Tak jak pod windowsem przeglądarka googli ni zrobiła kariery, tak samo pod
      linuxem nie łatwo będzie przeskoczyć Firefoxa czy Operę. Ale dobrze, że
      próbują, bo o te 3% rynku OS-ów też warto zawalczyć.
      • Gość: kopor Re: na rynku przeglądarek jest ciasno. IP: *.is.net.pl 20.03.09, 12:30
        zastanawiam sie na ile jest juz prawda co opowiadacie jakby Chrome'a napisali ageci CIA prywatnie pracujacy dla Google, by ino tylko szpiegowac nawet te 3%. niech sie wypowiedza ci, co to moga zmonitorowac, a nie ktos, szczegolnie pan u góry, kto najprawdopodobniej stosuje czystą demagogię, bo gdzies-kiedystam-uslyszal i teraz rzutuje na caly projekt.
        owszem, dzialania google moga byc budzace podejrzenia o to jak daleko zajda i czy sie temu sprzeciwimy.
    • Gość: czesiu Chrom na Linuksie IP: *.ruudy.com 20.03.09, 11:29
      chrome na Mac'a nazywa sie stainless i ma sie dobrze, pan autor ma zdaje sie
      srednie pojecie o czym pisze.

      A sam chrome, porzadny kod, szybki engine i brak ad-blocka, i nigdy go nie
      bedzie, zgadnij autorze dlaczego ?

      • Gość: kajmir Re: Chrom na Linuksie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.09, 11:43
        Najlepszy jest flasblock, nie wiem dlaczego wszyscy tak się
        adblockiem emocjonują.
        Dopóki nie będzie tego na innych preglądarkach pozstanę przy lisku.
    • zaytzev Chrom na Linuksie - przeglądarka Google'a nadci.. 20.03.09, 13:13
      1. Chromium nie jest prawdziwym portem Chrome na Linuxa, bo będzie bazować na Wine.
      2. To bedzie pierwszy spyware pod Linuxa :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka