Gość: Alien IP: 78.133.245.* 20.03.09, 11:16 Czyli w linuxie google tez bedzie szpiegowało. Uważajcie na produkty google , każdy ich produkt zawiera trojana który zbiera o was informacje . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kotek.filemon Re: Chrom na Linuksie - przeglądarka Google'a nad 20.03.09, 11:20 Tak samo sądzę. Linux to zły target dla Chrome'a - mniej idiotów, więcej ludzi zorientowanych, że ktoś chce im wcisnąć spyware... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widliszek na rynku przeglądarek jest ciasno. IP: *.telia.com 20.03.09, 11:25 Tak jak pod windowsem przeglądarka googli ni zrobiła kariery, tak samo pod linuxem nie łatwo będzie przeskoczyć Firefoxa czy Operę. Ale dobrze, że próbują, bo o te 3% rynku OS-ów też warto zawalczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kopor Re: na rynku przeglądarek jest ciasno. IP: *.is.net.pl 20.03.09, 12:30 zastanawiam sie na ile jest juz prawda co opowiadacie jakby Chrome'a napisali ageci CIA prywatnie pracujacy dla Google, by ino tylko szpiegowac nawet te 3%. niech sie wypowiedza ci, co to moga zmonitorowac, a nie ktos, szczegolnie pan u góry, kto najprawdopodobniej stosuje czystą demagogię, bo gdzies-kiedystam-uslyszal i teraz rzutuje na caly projekt. owszem, dzialania google moga byc budzace podejrzenia o to jak daleko zajda i czy sie temu sprzeciwimy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czesiu Chrom na Linuksie IP: *.ruudy.com 20.03.09, 11:29 chrome na Mac'a nazywa sie stainless i ma sie dobrze, pan autor ma zdaje sie srednie pojecie o czym pisze. A sam chrome, porzadny kod, szybki engine i brak ad-blocka, i nigdy go nie bedzie, zgadnij autorze dlaczego ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kajmir Re: Chrom na Linuksie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.09, 11:43 Najlepszy jest flasblock, nie wiem dlaczego wszyscy tak się adblockiem emocjonują. Dopóki nie będzie tego na innych preglądarkach pozstanę przy lisku. Odpowiedz Link Zgłoś
zaytzev Chrom na Linuksie - przeglądarka Google'a nadci.. 20.03.09, 13:13 1. Chromium nie jest prawdziwym portem Chrome na Linuxa, bo będzie bazować na Wine. 2. To bedzie pierwszy spyware pod Linuxa :) Odpowiedz Link Zgłoś