Dodaj do ulubionych

CrystalDiskInfo

24.03.09, 15:57
dlaczego wszystko jest w językach obcych a nie w polskim.dla początkujących programy bardzo pomocne i wiele mogą nauczyć ale nie w językach obcych.przecież ludzie korzystają z komputera w różnym wieku ja mam 58 lat i interesuje mnie komputer ale niewiele rozumiem choć wiele programów chciałabym ściągnąć ale ne mogę bo nie będę umiała nim się posługiwać.i o to proszę a napewno wielu się przyda pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka