Dodaj do ulubionych

Porównanie AV Panda

08.07.09, 23:19
Chciałem się zapytać co sądzicie o AV Panda 2009 i jakie widzicie ulepszenia w
nowej wersji tego programu (soft ten można ściągnąć ze strony
www.test-lab.pl). Czy z komercyjnych wersji warto na niego postawić.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka