lisello 08.07.09, 23:19 Chciałem się zapytać co sądzicie o AV Panda 2009 i jakie widzicie ulepszenia w nowej wersji tego programu (soft ten można ściągnąć ze strony www.test-lab.pl). Czy z komercyjnych wersji warto na niego postawić. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj