hogwart 22.05.02, 08:22 Zastanawiam sie nad kupnem fulla firmy Kelly's. W zasięgu mojego portfela jest Kelly's Beast i Kelly's Predator. Czy ktos powie mi co jest lepsze?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
pawel.szewczyk Re: rowery Kelly's 27.05.02, 00:29 Słowacka firma Kellys produkuje bardzo dobrej jakości rowery. Modele Predator i Beast różnią się od siebie,(poza osprzętem i ceną) przeznaczeniem. Predator stworzony został raczej z myślą o fanatykach freeridu i zjeżdżania natomiast Beast to rozwiązanie dla kogoś kto jeżdżąc potrzebuje odrobiny komfortu. I właśnie te zastosowania powinny być pomocne w doborze odpowiedniego modelu. Moja drobna rada to zmiana opon w przypadku modelu Predator - te które są zamontowane seryjnie są stanowczo zbyt "grzeczne". Link Zgłoś