Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    rowery Kelly's

    22.05.02, 08:22
    Zastanawiam sie nad kupnem fulla firmy Kelly's. W zasięgu mojego portfela jest
    Kelly's Beast i Kelly's Predator. Czy ktos powie mi co jest lepsze??
    Obserwuj wątek
      • pawel.szewczyk Re: rowery Kelly's 27.05.02, 00:29
        Słowacka firma Kellys produkuje bardzo dobrej jakości rowery. Modele Predator
        i Beast różnią się od siebie,(poza osprzętem i ceną) przeznaczeniem. Predator
        stworzony został raczej z myślą o fanatykach freeridu i zjeżdżania natomiast
        Beast to rozwiązanie dla kogoś kto jeżdżąc potrzebuje odrobiny komfortu. I
        właśnie te zastosowania powinny być pomocne w doborze odpowiedniego modelu.
        Moja drobna rada to zmiana opon w przypadku modelu Predator - te które są
        zamontowane seryjnie są stanowczo zbyt "grzeczne".

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka