sharleena 10.01.06, 14:19 podobno jest to rowerowy raj - dużo dróg i ciekawe miejsca. czy może ktoś był i może krótko zarekomendować wzglednie zniechęcić? dziekuje. chętna s. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: kasia Re: bornholm - rowerem IP: *.u.mcnet.pl 12.01.06, 10:00 Polecam bardzo. Byłam parę lat temu i do tej pory miło wspominam. Jest tam bardzo dużo oznakowanych ścieżek rowerowych, trochę zabytków, piękna natura. Jednym słowem raj dla rowerzystów na krótki wypad (linia brzegowa ma ok 240 km). Link Zgłoś
Gość: zabytek bornholmsk Re: bornholm - rowerem IP: *.mlyniec.gda.pl 13.01.06, 11:55 dajcie spokój...zadepyajcie co innego... Link Zgłoś
Gość: zabytekbornholmski Re: bornholm - rowerem IP: *.mlyniec.gda.pl 13.01.06, 11:56 o...nawet klawiaturę mi zadeptaliście... Link Zgłoś
sharleena Re: bornholm - rowerem 13.01.06, 13:29 Sz.P Zabytku, przeciez jak bedę jeździć po ścieżkach bornholmskich to nic nie zadepczę. A przy okazji: gdzie Pan Zabytek poleca najlepiej pojeździć rowerem? Link Zgłoś
Gość: terazjestemzbytek Re: bornholm - rowerem IP: *.mlyniec.gda.pl 13.01.06, 19:10 ...tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga... A w Polsce polecam Żuławy wiślane. Tam to dopiero wzrokiem daleko. I płasko. Link Zgłoś
robertrobert1 Re: bornholm - rowerem 21.01.06, 07:13 sharleena napisała: > gdzie Pan Zabytek poleca najlepiej pojeździć rowerem? W Polsce polecam cala wschodnia granice a takze Roztocze. Link Zgłoś
Gość: IRA Re: bornholm - rowerem IP: 212.160.236.* 17.01.06, 13:28 Tak, Bornholm jest wspaniały! Idealny dla zapalonych rowerzystów. Dobre drogi, piękne krajobrazy. Może troszkę za często pada, ale cóż - nie mozna mieć wszystkiego. Gorąco polecam nie tylko na wyprawę rowerową. Irlandię zresztą też, bo jest prze - cud- na !!! Link Zgłoś
robertrobert1 Re: bornholm - rowerem 21.01.06, 07:12 sharleena napisała: > podobno jest to rowerowy raj - dużo dróg i ciekawe miejsca. czy może ktoś był > i może krótko zarekomendować wzglednie zniechęcić? Mozna i zniechecic ...gdyz ceny jedzenia zarowno w sklepach jak i restauracjach sa kilkakrotnie wieksze niz u nas. Link Zgłoś
Gość: Bruno Re: bornholm - rowerem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 21:43 Byłem w tamtym roku na Bornholmie - naprawdę jest super. Noclegi na polach namiotowych przy farmach to tylko 2 Euro. W restauracjach drogo ale są tanie markety. Plenery wspaniałe. Cisza i spokój. Ostatnio zabrałem się za stronę o Bornholmie bruno.przemysl.net.pl/rower/ Myśle że za kilka dni uda mi się zrobić więcej. Zapraszam Link Zgłoś
Gość: kondor Re: bornholm - rowerem IP: *.interq.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.06, 08:28 Chętnie poczytam .Szczególnie trasę bieszczadzką.Myślę że nie będę czekał długo. Jak ją opiszesz daj ponownie o tym znać. Link Zgłoś
Gość: Bruno Re: bornholm - rowerem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.06, 19:05 Postaram sie, oby to bylo jak najszybciej - narazie chce skonczyc relacje z Bornholmu Link Zgłoś
Gość: Rokos Re: bornholm - rowerem IP: *.radiozet.com.pl / *.radiozet.pl 07.02.06, 18:24 Super zdjęcia z Bornholmu i Bieszczadów - w obu miejscach byłem własnie z rowerkiem. Mam pytanko natury tech. - jakim aparacikiem robiłeś zdjęcia? dzięki. Link Zgłoś
Gość: Mariusz Re: bornholm - rowerem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.06, 22:49 ..Proponuję zajrzeć na stronę www.kzp.man.pl Mam nadzieję,że pomoże Ci to w podjęciu decyzji :) Link Zgłoś
Gość: Bruno Re: bornholm - rowerem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 22:47 Skończyłem opis do wypadu w Bieszczady bruno.przemysl.net.pl/rower/bieszczady/opis.htm A zdjęcia, które są na stronie zostały zrobine cyfrówką Sanyo DSC-S4. To dodatkowy aparat. Wszystko fotografuje na slajadach swoim Nikonem. Na potrzeby strony zdjęcia z Sanyo (4mpix) wystarczą. Pozdrawiam wszystkich Link Zgłoś
Gość: koziak Re: bornholm - rowerem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 12:11 Ja jak byłem na Bornholmie w lipcu 2005 nie mogłem uwierzyć, że nad Bałtykiem może być taka piękna pogoda przez 7 dni z rzędu. Kilka fotek z wyjazdu znajdziecie tu: koziak.fotpix.superhost.pl/bornholm/index.html Link Zgłoś
Gość: Bruno Re: bornholm - rowerem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 17:38 Super foto ! kiedyś wybiorę się tam jeszcze raz Link Zgłoś
Gość: scotie Re: bornholm - rowerem IP: *.petrus.com.pl 06.03.06, 18:35 ale super!!! dzięki Wam za foty, podziałało barrrdzo zachęcająco:)a noszę się z zamiarem pojeżdzenia właśnie na Bornholmie od jakiegoś czasu! myślicie, że warto jechać na początku maja?jak na moje może być zimno, ale fajnie byłoby gdyby nie padało Link Zgłoś