Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Foto - MasaNaAutyzm

    04.06.06, 00:37
    Szukajcie a znajdziecie ;)

    www.masaze.pl/masa/20060603/masanaautyzm.html
    a jakby ktos chcial wszystko na raz to tutaj [17,5 Mb]
    www.masaze.pl/masa/20060603/masanaautyzm.rar
    pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • travers_b Re: Foto - MasaNaAutyzm - fotki Trawersa 04.06.06, 12:15
        A tutaj moje fotki z soboty (niestety, akumulator wysiadł mi w trakcie
        przejazdu...)
        www.travers.pl/autyzm06/
        • kazza Re: Foto - MasaNaAutyzm - fotki Trawersa 04.06.06, 13:22
          Świetne fotki Trawers!!!! z resztą u Ciebie to norma, szkoda że Ci akumulator
          padł...
      • jacekglm Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 15:56
        piasmk.jpg.pl
        masanaautyzm.jpg.pl
      • evvcik Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 19:04
        ewcik16.fajnafotka.pl/
        Mam nadzieje ze chlopaki z dobrebopolskie uporaja sie szybko z
        serwerami...jakby dluzej nie bylo strony - umieszcze na innym serwerze.
        • pimpf101 Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 19:58
          evvcik napisała:


          > Mam nadzieje ze chlopaki z dobrebopolskie uporaja sie szybko z
          > serwerami...
          HMMMMMM a skąd wiadomo że to akurat chłopaki ;) ???


          i ja swoje już wrzuciłem
          www.fotomasa.za.pl/20060603/
        • evvcik Re: Foto - MasaNaAutyzm 05.06.06, 21:20
          poddaje się - ale i ten serwer szybkoscia nie grzeszy...no ale darmowy i bez
          reklam ;)
          stc.org.pl/~ewcik/autyzm/
      • a_lissowska Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 20:28
        masa_na_autyzm.fajnafotka.pl/
        • a_lissowska Re: Foto - MasaNaAutyzm 06.06.06, 00:20
          jezeli ktos nie zdazyl zobaczyc zdjec na fajnejfotce, to zapraszam tu:
          witolinska.boo.pl/image/pf.php?fid=73
      • pimpf101 Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 20:43
        na miłość boską - selekcjonuj foty i nie wrzucaj całych serii !!!!

        nie idzie tego oglądać w takiej formie jak jest teraz

        z góry dzięki i pozdrawiam
        • travers_b Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 22:16
          ta fajna fotka to się nadaje... Lepiej poszukajcie innego serwera darmowego...
          • jacekglm Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 22:51
            dokładnie..ja dziś się przesiadłem na jpg.pl i sobie chwalę..
            Minusy:
            -w dobrebopolskie.com można było wszystko wrzucić naraz,tu tylko wrzuca
            się "po 10"..
            -reklamy..
            Plusy:
            -możliwość zabezpieczenia galerii hasłem..
            -Serwery działają w weekendy(w przeciwieństwie do Dobrebopolskie)
            -możliwość dodawania komentarzy do zdjęć..
            • roweroraffi Re: Foto - MasaNaAutyzm 05.06.06, 07:41
              W weekend Dobre... nie działało, ale to chyba nie tylko w weekendy nie działa.
              Dziś jest poniedziałek, pora wczesna, dzieci w szkole ani ludzie w p[racy na
              kompach nie siedzą, a dobrebopolskie "is too busy" by pozwolić oglądać
              jakiekolwiek foty. Normalnie jak grono :-)
              • solar_86 Re: Foto - MasaNaAutyzm 05.06.06, 13:14
                roweroraffi napisał:

                > W weekend Dobre... nie działało, ale to chyba nie tylko w weekendy nie działa.
                > Dziś jest poniedziałek, pora wczesna, dzieci w szkole ani ludzie w p[racy na
                > kompach nie siedzą, a dobrebopolskie "is too busy" by pozwolić oglądać
                > jakiekolwiek foty. Normalnie jak grono :-)
                >
                Podobnie było po majowej masie, która się nie odbyła.
                Ja myślę, że to zasługa tajnych służb przeciwko rowerzystom... ;p
      • olecky Re: Foto - MasaNaAutyzm 05.06.06, 08:17
        www.zm.org.pl/?a=masa_na_autyzm

        pozdrawiam, olek
        • travers_b DARMOWE SERWERY NA ZDJĘCIA 05.06.06, 11:07
          Znajdźcie sobie lepszy darmowy serwer na zdjęcia:
          www.free.xp.pl/
          www.clickherefree.com/
          www.free-webhosts.com/power-search.php
          forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=21033Powodzenia...
      • zonapawelka Re: Foto - MasaNaAutyzm 05.06.06, 11:28
        niezle
      • kladek Foto - MasaNaAutyzm - foto Kładek 05.06.06, 19:23
        Witam ;-))

        Fotki z Masy Na Autyzm: kladek.za.pl/masanaautyzm/

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka