elm05 04.06.06, 00:37 Szukajcie a znajdziecie ;) www.masaze.pl/masa/20060603/masanaautyzm.html a jakby ktos chcial wszystko na raz to tutaj [17,5 Mb] www.masaze.pl/masa/20060603/masanaautyzm.rar pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
travers_b Re: Foto - MasaNaAutyzm - fotki Trawersa 04.06.06, 12:15 A tutaj moje fotki z soboty (niestety, akumulator wysiadł mi w trakcie przejazdu...) www.travers.pl/autyzm06/ Link Zgłoś
kazza Re: Foto - MasaNaAutyzm - fotki Trawersa 04.06.06, 13:22 Świetne fotki Trawers!!!! z resztą u Ciebie to norma, szkoda że Ci akumulator padł... Link Zgłoś
evvcik Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 19:04 ewcik16.fajnafotka.pl/ Mam nadzieje ze chlopaki z dobrebopolskie uporaja sie szybko z serwerami...jakby dluzej nie bylo strony - umieszcze na innym serwerze. Link Zgłoś
pimpf101 Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 19:58 evvcik napisała: > Mam nadzieje ze chlopaki z dobrebopolskie uporaja sie szybko z > serwerami... HMMMMMM a skąd wiadomo że to akurat chłopaki ;) ??? i ja swoje już wrzuciłem www.fotomasa.za.pl/20060603/ Link Zgłoś
evvcik Re: Foto - MasaNaAutyzm 05.06.06, 21:20 poddaje się - ale i ten serwer szybkoscia nie grzeszy...no ale darmowy i bez reklam ;) stc.org.pl/~ewcik/autyzm/ Link Zgłoś
a_lissowska Re: Foto - MasaNaAutyzm 06.06.06, 00:20 jezeli ktos nie zdazyl zobaczyc zdjec na fajnejfotce, to zapraszam tu: witolinska.boo.pl/image/pf.php?fid=73 Link Zgłoś
pimpf101 Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 20:43 na miłość boską - selekcjonuj foty i nie wrzucaj całych serii !!!! nie idzie tego oglądać w takiej formie jak jest teraz z góry dzięki i pozdrawiam Link Zgłoś
travers_b Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 22:16 ta fajna fotka to się nadaje... Lepiej poszukajcie innego serwera darmowego... Link Zgłoś
jacekglm Re: Foto - MasaNaAutyzm 04.06.06, 22:51 dokładnie..ja dziś się przesiadłem na jpg.pl i sobie chwalę.. Minusy: -w dobrebopolskie.com można było wszystko wrzucić naraz,tu tylko wrzuca się "po 10".. -reklamy.. Plusy: -możliwość zabezpieczenia galerii hasłem.. -Serwery działają w weekendy(w przeciwieństwie do Dobrebopolskie) -możliwość dodawania komentarzy do zdjęć.. Link Zgłoś
roweroraffi Re: Foto - MasaNaAutyzm 05.06.06, 07:41 W weekend Dobre... nie działało, ale to chyba nie tylko w weekendy nie działa. Dziś jest poniedziałek, pora wczesna, dzieci w szkole ani ludzie w p[racy na kompach nie siedzą, a dobrebopolskie "is too busy" by pozwolić oglądać jakiekolwiek foty. Normalnie jak grono :-) Link Zgłoś
solar_86 Re: Foto - MasaNaAutyzm 05.06.06, 13:14 roweroraffi napisał: > W weekend Dobre... nie działało, ale to chyba nie tylko w weekendy nie działa. > Dziś jest poniedziałek, pora wczesna, dzieci w szkole ani ludzie w p[racy na > kompach nie siedzą, a dobrebopolskie "is too busy" by pozwolić oglądać > jakiekolwiek foty. Normalnie jak grono :-) > Podobnie było po majowej masie, która się nie odbyła. Ja myślę, że to zasługa tajnych służb przeciwko rowerzystom... ;p Link Zgłoś
olecky Re: Foto - MasaNaAutyzm 05.06.06, 08:17 www.zm.org.pl/?a=masa_na_autyzm pozdrawiam, olek Link Zgłoś
travers_b DARMOWE SERWERY NA ZDJĘCIA 05.06.06, 11:07 Znajdźcie sobie lepszy darmowy serwer na zdjęcia: www.free.xp.pl/ www.clickherefree.com/ www.free-webhosts.com/power-search.php forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=21033Powodzenia... Link Zgłoś
kladek Foto - MasaNaAutyzm - foto Kładek 05.06.06, 19:23 Witam ;-)) Fotki z Masy Na Autyzm: kladek.za.pl/masanaautyzm/ Link Zgłoś