solaris_777
21.05.07, 21:12
Każdy wie, ze na SGGW rąbią rowery jak szaleni.
Velogustlik i ja chcemy, aby uczelnia stworzyła strzeżony parking rowerowy.
W piatek 25.V. od godziny 14 poszukujemy chętnych do pomocy w wyznaczaniu
miejsca i ilości stojaków. Mile widziany każdy z pomysłem i zapałem do
ewentualnej walki z uczelnią.
Będziemy czekać na placu głównym (nowy kampus, koło budynku 37).
Kontakt ze mną (dominika.brodowska[MAŁPA]wp.pl) lub Velogustlikiem
(velogustlikWYTNIJTO@gmail.com)