Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    [POMOC] SGGW parking

    21.05.07, 21:12
    Każdy wie, ze na SGGW rąbią rowery jak szaleni.
    Velogustlik i ja chcemy, aby uczelnia stworzyła strzeżony parking rowerowy.
    W piatek 25.V. od godziny 14 poszukujemy chętnych do pomocy w wyznaczaniu
    miejsca i ilości stojaków. Mile widziany każdy z pomysłem i zapałem do
    ewentualnej walki z uczelnią.
    Będziemy czekać na placu głównym (nowy kampus, koło budynku 37).
    Kontakt ze mną (dominika.brodowska[MAŁPA]wp.pl) lub Velogustlikiem
    (velogustlikWYTNIJTO@gmail.com)
    Obserwuj wątek
      • czajnik74 Re: [POMOC] SGGW parking 22.05.07, 07:58
        W zeszłym roku już pomagałem wyznaczać parking przed konkretnym wydziałem,
        warto tamte wskazania wziąść pod uwagę. Czy sprawa dotyczy jednego
        budynku/wydziału czy całego kampusu?
        W dniu masy? panowie, dajcie luz...
        • velogustlik Re: [POMOC] SGGW parking 22.05.07, 14:26
          czajnik74 napisał:

          > W zeszłym roku już pomagałem wyznaczać parking przed konkretnym wydziałem,
          > warto tamte wskazania wziąść pod uwagę.
          > Czy sprawa dotyczy jednego
          > budynku/wydziału czy całego kampusu?

          Pamiętam. Dziękuję Ci jeszcze raz. Ta sprawa nabiera tempa. Mam obietnice
          powstania przed tym budynkiem (33) od dziakana ds. inwestycji.

          Sprawa dotyczy całego kampusu. Chcemy stworzyć miejsca strzeżone/dozorowane na
          podobieństwo Politechniki Warszawskiej, a oprócz tego wymienic wszystkie
          wyrwikółka pod budynkami dydaktycznymi, akademikami i biblioteką. Do tego
          załatwić monitoring z prawdziwego zdarzenia.

          Co do dnia masy. Może i racja. Ja sobie tak wymyśliłem bo pomiędzy zajęciami, a
          masą nie opłaca mie się jechać do domu.

          Zapraszam chętnych oczywiscie na rowerach w wyzej wymienionym miejscu i czasie.

          Polecam przy okazji ankięte dla studentów SGGW:

          www.zm.org.pl/sggw

          Pozdrawiam
          VeloGustlik
          _________________________________________________
          VeloGustlik Legionowska Masa Krytyczna 880120227
          Przedostani Piątek Miesiąca 19:00 Rynek Miejski
          forum.legionowo.org velogustlikWYTNIJTO@gmail.com
          • roweroraffi Re: [POMOC] SGGW parking 22.05.07, 14:30
            velogustlik napisał:

            > Co do dnia masy. Może i racja. Ja sobie tak wymyśliłem bo pomiędzy zajęciami, a
            > masą nie opłaca mie się jechać do domu.

            Jakbyś miał podobny problem w przyszłych miesiącach, zapraszam do ZM, nawet od
            14-15. Jest tyle do roboty, że pomoc znudzonego Studenta będzie napewno ciepło
            przyjęta ;-)
            • velogustlik Re: [POMOC] SGGW parking 23.05.07, 09:07
              Jest tyle do roboty, że pomoc znudzonego Studenta będzie napewno ciepło
              > przyjęta ;-)
              >

              Drogi Rafii!

              "Inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi"

              No i właśnie dlatego znajduje sobie takie zajęcia;o)

              Jeżeli jest ktoś kto mógłby nam pomóc, a nie pasuję mu wyłąćznie termin to chyba zgodzisz sie Dominiko, żeby go przenieść a w ten niewykorzystany czas pomóc WMK bo sobie podobno rady nie dają ;o)

              Jeżeli w takim razie komuś nie pasuję tylko termnin czekam na kontakt.

              Pozdrawiam
              VeloGustlik
              _________________________________________________
              VeloGustlik Legionowska Masa Krytyczna 880120227
              Przedostani Piątek Miesiąca 19:00 Rynek Miejski
              forum.legionowo.org velogustlikWYTNIJTO@gmail.com

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka