Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    NMK 15/16.09.2007

    12.09.07, 13:12
    Godz. 24:00 - Kolumna Zygmunta - szykujcie kiełbaski, przy dobrej pogodzie i odrobinie szczęścia będzie ognisko.... bo na NMK nigdy nic nie wiadomo ;)
    Obserwuj wątek
      • anna_mala_zlosnica Re: NMK 15/16.09.2007 16.09.07, 18:16
        no i kiełbaski były :P

        oto i foty ;)

        1)fotki w galerii:
        picasaweb.google.pl/aniawrzos/NocnaMasa1516WrzeNia2007
        2) te same fotki do zassania:
        s006.wyslijto.pl/?file_id=025274998628264946154136659
        3) filmiki:
        s001.wyslijto.pl/?file_id=045045004804649099981521493

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka