ms-kola 12.09.07, 13:12 Godz. 24:00 - Kolumna Zygmunta - szykujcie kiełbaski, przy dobrej pogodzie i odrobinie szczęścia będzie ognisko.... bo na NMK nigdy nic nie wiadomo ;) Link Zgłoś Obserwuj wątek
anna_mala_zlosnica Re: NMK 15/16.09.2007 16.09.07, 18:16 no i kiełbaski były :P oto i foty ;) 1)fotki w galerii: picasaweb.google.pl/aniawrzos/NocnaMasa1516WrzeNia2007 2) te same fotki do zassania: s006.wyslijto.pl/?file_id=025274998628264946154136659 3) filmiki: s001.wyslijto.pl/?file_id=045045004804649099981521493 Link Zgłoś