Gość: shirley
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.07.09, 19:57
www.wheeler.pl//?menu_id=20⊂=1&sub2=3
Niedawno nim jeździłam - bardzo, bardzo wygodny, do tego fajnie wygląda. Chce
go sobie kupić.
Jeżdżę po mieście i po lesie, więcej niż 30 km dziennie raczej nie zrobię. Na
rowerach znam się słabo. Polecacie?