ala100
12.08.04, 22:18
Jesteś znawcą ortografii przeciwnej do naszej, więc zwracam się do fachowca.
W wątku o uproszczeniu polskiej ortografii tani.net.pl wspomniał o reformie
ortografii niemieckiej. Mnie chodzi przede wszystkim o zlikwidowanie s z
brzuszkami. Dlaczego oni to zrobili? Jakich używali argumentów, żeby
przekonać swoich posłów?
Pytam, bo chcę się zawczasu przygotować, by w razie czego dać odpór! Stanąć w
obronie naszego ukochanego ukreskowanego!
Pozdrawiam. Ala