20.12.09, 15:27
Taka prawdziwa zobacz ,anie parę stopni i wielki lament!

www.voila.pl/003/408qq/
Obserwuj wątek
    • dede43 Re: Zima 21.12.09, 06:43
      Chyba mrozik w odwrocie. Otworzyłam okno i nic nie zaszczypało w policzki. Ale znowu nam
      https://www.makesweet.com/mixer/v/x200912204b2f0a841f86d186629630_1261374122503_board-1156_400x300_1.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka