grenka1
27.03.07, 10:27
W środę w Warszawie odbędą się dwie demonstracje - zwolenników i przeciwników
wpisania do konstytucji zasady ochrony życia od poczęcia - pisze "Gazeta
Wyborcza".
O wiecu w Warszawie dużo się mówi na antenie stacji o. Tadeusza Rydzyka. Koła
Przyjaciół Radia Maryja przy parafiach z całej Polski informują o
podstawianych autokarach. W poniedziałek przed południem mówili o wyjazdach z
Zielonej Góry, Poznania, Gdańska, Suwałk, Buska-Zdroju.
Przed głównym marszem w środę manifestacje odbyły się już w sobotę w
Szczecinie i wczoraj w Warszawie. - Traktujemy to jako przetarcie przed
środą - mówił w Szczecinie europoseł Sylwester Chruszcz z LPR.
Z Tomczakiem do roboty wzięły się: europosłanka Urszula Krupa i posłanka Anna
Sobecka. Sobecka jest w Ruchu Ludowo-Chrześcijańskim, a Krupa i Tomczak - w
Stowarzyszeniu "Rodzina Polska".
Marsz rozpocznie się od mszy na pl. Trzech Krzyży w południe. W tym czasie na
placu Konstytucji przeciwnicy propozycji LPR spotkają się na wiecu
organizowanym przez Stowarzyszenie "Same o Sobie", Porozumienie Kobiet 8
Marca i inne organizacje kobiece.
wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=8171&wid=8789503&rfbawp=1174983767.236&ticaid=1375a