Dodaj do ulubionych

Rydzyk w Warszawie

27.03.07, 10:27

W środę w Warszawie odbędą się dwie demonstracje - zwolenników i przeciwników
wpisania do konstytucji zasady ochrony życia od poczęcia - pisze "Gazeta
Wyborcza".
O wiecu w Warszawie dużo się mówi na antenie stacji o. Tadeusza Rydzyka. Koła
Przyjaciół Radia Maryja przy parafiach z całej Polski informują o
podstawianych autokarach. W poniedziałek przed południem mówili o wyjazdach z
Zielonej Góry, Poznania, Gdańska, Suwałk, Buska-Zdroju.
Przed głównym marszem w środę manifestacje odbyły się już w sobotę w
Szczecinie i wczoraj w Warszawie. - Traktujemy to jako przetarcie przed
środą - mówił w Szczecinie europoseł Sylwester Chruszcz z LPR.

Z Tomczakiem do roboty wzięły się: europosłanka Urszula Krupa i posłanka Anna
Sobecka. Sobecka jest w Ruchu Ludowo-Chrześcijańskim, a Krupa i Tomczak - w
Stowarzyszeniu "Rodzina Polska".
Marsz rozpocznie się od mszy na pl. Trzech Krzyży w południe. W tym czasie na
placu Konstytucji przeciwnicy propozycji LPR spotkają się na wiecu
organizowanym przez Stowarzyszenie "Same o Sobie", Porozumienie Kobiet 8
Marca i inne organizacje kobiece.

wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=8171&wid=8789503&rfbawp=1174983767.236&ticaid=1375a
Obserwuj wątek
    • bozenamroczek1 Re: Rydzyk w Warszawie 27.03.07, 11:06
      Dobrze Warszawiakom mogą się przyłączyć
      do za lub przeciw.
      • ira.mak Re: Rydzyk w Warszawie 27.03.07, 17:22
        Cholerka,nie mam berecika.....
        • grenka1 Irena 27.03.07, 18:53
          Co się przejmasz, kupisz na miejscu ...
          • bozenamroczek1 Re: Irena 27.03.07, 19:15
            A może by tak w czasie drogi wydziergać
            na drutach lub szydełkiem.Będzie taniej.
    • ewa553 Re: Rydzyk w Warszawie 27.03.07, 19:46
      dziewczyny, mozna biznes zrobic! Sztrykujcie cala noc, to na jutro bedziecie
      mialy pare na sprtedaz! Jak ktoras zdolniejsza, to niech z rydzem z przodu
      sztrykuje!
      • grenka1 Tiaa zrobisz biznes, 27.03.07, 19:52
        jak to wszystko co wydziergasz Ojciec Rydzyk weźmie od Ciebie za "Bóg zapłać".
        • ira.mak Re: Tiaa zrobisz biznes, 27.03.07, 22:08
          Ojejku,przecież ja umiem berecik udziergać!JAGA ty sie tam czasem gdzieś nie
          zaplącz żeby cie te nawiedzone nie zadeptały!!!
    • grenka1 Relacja z manifestacji 28.03.07, 12:23
      "Marszu o życie".
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,4019817.html
      • jaga_22 Re: Relacja z manifestacji 28.03.07, 13:10
        Dzięki Grenka za relacje.
        Ja nie cierpię żadnych zgrupowań,żadnego tłoku,więc napewno się tam nie
        zaplączę.
        Wystarczy że obejrzę Twojego linka.

    • grenka1 Uczestnicy manifestacji 28.03.07, 13:49
      ojca Rydzyka, to same osobniki w wieku już po reprodukcyjnym.
      A gdzie młodzież !!!

      Idzie w tej drugiej grupie.
    • ewa553 Re: Rydzyk w Warszawie 28.03.07, 17:25
      to jak za komuny: ci ktorych to dotyczy, nie maja nic do powiedzenia, inni
      (rydzykowie) chca za nich decydowac. Ciekawa jestem czy w grupie antyrydzykowej
      byla tylko mlodziez czy tez troche doroslych z rozumem?
      • grenka1 Ewo klapnij sobie 28.03.07, 18:47
        na tego linka to obejrzysz i posłuchasz jednych i drugich:
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,4019817.html
      • pia.ed Grupa antyrydzykowa 28.03.07, 19:47
        A ci "dorosli z rozumem" gdzie wg Ciebie powinni byc???


        ewa553 napisała:
        Ciekawa jestem czy w grupie antyrydzykowejbyla tylko mlodziez
        czy tez troche doroslych z rozumem?
    • ewa553 Re: Rydzyk w Warszawie 28.03.07, 20:21
      Obejrzalam nasze duze wiadomosci. Ufff, ani slowa o Polsce. Chwala niech im za
      to bedzie!
      • 52ania Re: Rydzyk w Warszawie 28.03.07, 20:50
        ewa553 napisała:

        > Obejrzalam nasze duze wiadomosci. Ufff, ani slowa o Polsce. Chwala niech im
        za
        > to bedzie!
        A szkoda, niech wszyscy wiedzą o rydzykowym ciemnogrodzie.Poza tym mogliby
        pokazac wojujacych staruszków, których o Rydzyk straszy eutanazją.Jezeli to
        prawda, że manifestujacych z RM było 3 tys, a obrońcow kobiet 1000, to dla mnie
        o.Rydzyk poniósł kleskę.Przecież, jego manifestacja byla specjalnie
        przygotowywana,podstawiano specjalne autokary i tak mało z całej Polski????wink)))
        • ira.mak Re: Rydzyk w Warszawie 28.03.07, 21:09
          Czyli z wielkiej chmury mały deszcz-i bardzo dobrze!I to faktycznie jest
          ciekawe-najwięcej zwolenników jest w takiej grupie wiekowej która prawie
          zapomniała jak sie te dzieci "poczyna"-o pardon bo my też ta grupa-chciałam
          powiedzieć że wiedzą ale nic z tej wiedzy nie wynika.I po co tyle wrzeszczą?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka