Dodaj do ulubionych

Emerytura.

22.07.09, 21:19
Przed chwilą weszłam na konto swoje i..... ZUS mi "doładował" emeryturką już dzisiaj, ha, to juto idę zaszaleć smile
Zazwyczaj wpływała 24,25.
Obserwuj wątek
    • iryska2604 Re: Emerytura. 22.07.09, 21:29
      Ja dostaję 1-go ,tez czasem wczesniej się uda.
    • m4-6 Re: Emerytura. 22.07.09, 21:29
      Czy masz jakieś koneksje? Mnie doładowanie czeka 27,28,jeszcze tyle czekania na
      szaleństwosad
      • jagodajna Re: Emerytura. 22.07.09, 21:34
        Koneksji nie mam, bo nikogo nie znam u nich osobiście, ale czasem fajne takie niespodzianki smile
      • anoagata Re: Emerytura. 22.07.09, 21:35
        Jakąś drogą dedukcji doszłam że m4 to nie Iryska bo widze trafiony zatopiony.
        • jagodajna Re: Emerytura. 22.07.09, 21:36
          anoagata napisała:

          > Jakąś drogą dedukcji doszłam że m4 to nie Iryska bo widze trafiony zatopiony.
          -----
          Ale tu mamy inny temat.....
          • anoagata Re: Emerytura. 22.07.09, 21:40
            Temat tematem emeryturkę też dostałam i prowadzę dochodzenie jak ten
            dochodzeniowy no i musze też do czegoś dojść.
            • jagodajna Re: Emerytura. 22.07.09, 21:43
              anoagata napisała:

              > Temat tematem emeryturkę też dostałam i prowadzę dochodzenie jak ten
              > dochodzeniowy no i musze też do czegoś dojść.
              ---------
              Dochodzenie prowadź, tam gdzie zaczęłaś a nie we wszystkich wątkach smile
              • iryska2604 Re: Emerytura. 22.07.09, 22:06
                Jeszcze trochę a powołamy komisje śledczą ale w czynie społecznym -od emerytur
                wara.Diet nie bedziemy wypłacać.
                • jagoda491 Re: Emerytura. 23.07.09, 11:29
                  A ja otrzymuję 15-go i już zapomniałam o niej. czekam na następnego
                  15-go.
                  • 52ania Re: Emerytura. 23.07.09, 21:48
                    Moja emeryturka wpływa przed 15.Termin mam wyznaczony na 15, ale
                    zawsze dostaję 2-3 dni wcześniej.Dzisiaj kupiłam sobie
                    klapki,przecenione ze 100 na 70.
                    • super222 Re: Emerytura. 24.07.09, 06:51
                      Tak, te przeceny są bardzo duże.
                      Całe 30 procent, to już śmiało
                      można zaryzykoać taki zakup.

                      Ale Aniu! ja kupiłam w czerwcu w eleganckim
                      sklepie przecenione o 50 procent (z 250 na
                      120) i całe lato staram się je *rozchodzić*,
                      a to cholerstwo chociaż całe ze skóry - twarde
                      jak obroża skóra świni. Coś okropnego.
                      Też nie rozumię dlaczego takie twarde.
                      Emeryturę mam też 2 dni nieraz wcześniej na
                      koncie. To jest takie dobrodziejstwo banków.
                      Nie musimy czekać na listonosza.
                      Nie wiem dlaczego inni emeryci nie chcą
                      zakładać sobie kont bankowych.
                      • dede43 Re: Emerytura. 24.07.09, 08:57
                        Mam konto bankowe i emerytura wpływa mi też ze 2-3 dni wcześniej. W dużym
                        mieście konto to nie problem a nawet ułatwienie, ale w mniejszym, gdzie
                        niedostatek bankomatów, w sklepach nie zapłacisz kartą - wydaje mi się lepszy
                        listonosz.
        • m4-6 Re: Emerytura. 22.07.09, 21:39
          Dobrze dedukujesz, to się przydaje w moim przynajmniej wieku, można opóznić demencjęsmile .
    • jagoda491 Re: Emerytura. 25.07.09, 11:36
      W moim malutkim miasteczku jest aż pięc bankomatów.

      < "Zawiść i gniew skracają życie" - księga Eklezjastesa>
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka