jagodajna 22.07.09, 21:19 Przed chwilą weszłam na konto swoje i..... ZUS mi "doładował" emeryturką już dzisiaj, ha, to juto idę zaszaleć Zazwyczaj wpływała 24,25. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iryska2604 Re: Emerytura. 22.07.09, 21:29 Ja dostaję 1-go ,tez czasem wczesniej się uda. Odpowiedz Link
m4-6 Re: Emerytura. 22.07.09, 21:29 Czy masz jakieś koneksje? Mnie doładowanie czeka 27,28,jeszcze tyle czekania na szaleństwo Odpowiedz Link
jagodajna Re: Emerytura. 22.07.09, 21:34 Koneksji nie mam, bo nikogo nie znam u nich osobiście, ale czasem fajne takie niespodzianki Odpowiedz Link
anoagata Re: Emerytura. 22.07.09, 21:35 Jakąś drogą dedukcji doszłam że m4 to nie Iryska bo widze trafiony zatopiony. Odpowiedz Link
jagodajna Re: Emerytura. 22.07.09, 21:36 anoagata napisała: > Jakąś drogą dedukcji doszłam że m4 to nie Iryska bo widze trafiony zatopiony. ----- Ale tu mamy inny temat..... Odpowiedz Link
anoagata Re: Emerytura. 22.07.09, 21:40 Temat tematem emeryturkę też dostałam i prowadzę dochodzenie jak ten dochodzeniowy no i musze też do czegoś dojść. Odpowiedz Link
jagodajna Re: Emerytura. 22.07.09, 21:43 anoagata napisała: > Temat tematem emeryturkę też dostałam i prowadzę dochodzenie jak ten > dochodzeniowy no i musze też do czegoś dojść. --------- Dochodzenie prowadź, tam gdzie zaczęłaś a nie we wszystkich wątkach Odpowiedz Link
iryska2604 Re: Emerytura. 22.07.09, 22:06 Jeszcze trochę a powołamy komisje śledczą ale w czynie społecznym -od emerytur wara.Diet nie bedziemy wypłacać. Odpowiedz Link
jagoda491 Re: Emerytura. 23.07.09, 11:29 A ja otrzymuję 15-go i już zapomniałam o niej. czekam na następnego 15-go. Odpowiedz Link
52ania Re: Emerytura. 23.07.09, 21:48 Moja emeryturka wpływa przed 15.Termin mam wyznaczony na 15, ale zawsze dostaję 2-3 dni wcześniej.Dzisiaj kupiłam sobie klapki,przecenione ze 100 na 70. Odpowiedz Link
super222 Re: Emerytura. 24.07.09, 06:51 Tak, te przeceny są bardzo duże. Całe 30 procent, to już śmiało można zaryzykoać taki zakup. Ale Aniu! ja kupiłam w czerwcu w eleganckim sklepie przecenione o 50 procent (z 250 na 120) i całe lato staram się je *rozchodzić*, a to cholerstwo chociaż całe ze skóry - twarde jak obroża skóra świni. Coś okropnego. Też nie rozumię dlaczego takie twarde. Emeryturę mam też 2 dni nieraz wcześniej na koncie. To jest takie dobrodziejstwo banków. Nie musimy czekać na listonosza. Nie wiem dlaczego inni emeryci nie chcą zakładać sobie kont bankowych. Odpowiedz Link
dede43 Re: Emerytura. 24.07.09, 08:57 Mam konto bankowe i emerytura wpływa mi też ze 2-3 dni wcześniej. W dużym mieście konto to nie problem a nawet ułatwienie, ale w mniejszym, gdzie niedostatek bankomatów, w sklepach nie zapłacisz kartą - wydaje mi się lepszy listonosz. Odpowiedz Link
m4-6 Re: Emerytura. 22.07.09, 21:39 Dobrze dedukujesz, to się przydaje w moim przynajmniej wieku, można opóznić demencję . Odpowiedz Link
jagoda491 Re: Emerytura. 25.07.09, 11:36 W moim malutkim miasteczku jest aż pięc bankomatów. < "Zawiść i gniew skracają życie" - księga Eklezjastesa> Odpowiedz Link