westlondon 16.08.11, 20:53 Daje slowo, ze probowalismy sami znalezc i tu i w sklepach ale... Chodzi mi o takie nosidelko na plecy, zeby dziecko mialo glowe nad glowa osoby niosacej (prawie tak jak " na barana"). Spotkal sie ktos z czyms takim? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
illegal.alien Re: nosidelko 16.08.11, 20:55 Chodzi o takie ze stelazem, czy o ergonomiczne? Odpowiedz Link
westlondon Re: nosidelko 16.08.11, 21:13 Zebym to ja wiedziala... Ale chyba ze stelazem, bo sztywniejsze. Chodzi o to, ze nie wszedzie mamy ochote ciagnac wozek i wygodniej byloby dziecko wziac na plecy, zeby sobie tez popatrzylo. Chociaz pewnie ergonomiczne jest wygodniejsze. A moze jest jakies ergonomiczne ze stelazem? Odpowiedz Link
espionka Re: nosidelko 16.08.11, 21:25 a po co stelaż? jasne, że ergonomiczne wygodniejsze dla dziecka i noszącego, można kupic np. Bondolino (ja kupiłam przez net). Zależy też w jakim wieku jest dziecko i ile waży. Odpowiedz Link
espionka Re: nosidelko 16.08.11, 21:31 dopiero doczytałam, o tym gdzie dziecko powinno mieć głowę- nie wiem czy Bondolino byłoby dla Was odpowiednie, w ogóle jakoś ciężko mi sobie wyobrazić takie nosidło, na pewno musiałoby być bardziej górskie a Bondolino to raczej taki azjatycki MT Odpowiedz Link
wiwi1 Re: nosidelko 16.08.11, 21:35 Pewnie Ci chodzi o takie nosidla ze stelazem: www.mountainchild.co.uk/acatalog/babycarriers.html W nosidlach ergonomicznych tez mozna nosic na plecach, ale dziecko raczej glowy powyzej glowy noszacego miec nie bedzie. Nosidla ergonomiczne, moje dwa ulubione: www.ergobabycarrier.com/ www.bobababycarrier.com/ Pozdrawiam:) Odpowiedz Link
basiak36 Re: nosidelko 16.08.11, 21:30 Do noszenia na plecach bardzo polecam nosidla Mei Tai:) Sa bardzo wygodne i dlugo mozna dziecko w nich nosic. Odpowiedz Link
natalinka.londyn Re: nosidelko 16.08.11, 22:02 ja mam do sprzedania nosidło ergonomiczne ono natural ciemnozielone, stan idealny :) jakbys byla zainteresowana to pisz :) dokładnie takie jak na zdjęciach www.greenbaby.pl/21-nosidlo-ergonomiczne-ono-zielone.html Odpowiedz Link
westlondon Re: nosidelko 16.08.11, 22:27 Natalinka dzieki ale najbardziej nam pasuje to z mountain child. Teraz tylko zamowimy i hulaj dusza :) Odpowiedz Link
illegal.alien Re: nosidelko 16.08.11, 23:20 Przymierz je sobie najlepiej, a gdybys sie zdecydowala na ergonomiczne, to wpisz silng library i swoja okolice w google i mozecie porownac :) Ja mam Mei tai i mam Tuli, ale nie nosze na plecach jeszcze, wiec nic w tym temacie nie powiem. Odpowiedz Link
mrs.t Re: nosidelko 17.08.11, 11:48 westlondon, nie wiem ile ma dziecko, bo jak toddler to spoko; poza waga taiego nosidla (w porowaniniu nosidla ergonomiczne nie waza nic, i mozna schowac do torebki;)) ale jak mlodsze, to pamietaj ze w nosidlach ze stelazem kregoslup nie ma podparcia, dlatego po pierwze nadaja sie dla dziecka bardzo dobrze siedzacego, takiego ktore siedzi samo, przez dlugi okres czasu; gdzie wiesz ze podskoki, etc nie wyrzadza krzywdy mlodemu elastycznemu kregoslupowi. ja wiem ze mowia od 6mcy mozna nosic, ale nie wsadzilabym czesto chwiejacego sie jeszcze 6cio meisieczniaka do takiego ustrojstwa, gdzie opieralby sie tylko na pupie., ze zginajacym sie kregoslupem Odpowiedz Link
westlondon Re: nosidelko 17.08.11, 14:24 Za dwa dni konczy rok, powoli zabiera sie do chodzenia, siedzi juz sztywno wiec mysle, ze to juz da rade. Ona jest strasznie ciekawska wiec dlatego zalezalo nam, zeby glowa byla jak najwyzej. Poza tym to ma byc stosowane zamiennie z wozkiem Dziekuje za wszystkie podpowiedzi. Odpowiedz Link