wanilia25
06.12.17, 14:21
Moje pytanie : jestem zatrudniona i mam dom ktory wynajmuje od niedlugiego czasu czyli mam zysk. Zysk ten dziele po polowie z mezem , mam do oplacenia 80 L podatku od wynajmu . Wyslalam juz kilka listow rowniez poleconych do urzedu skarbowego z zapytaniem czy tak mala kwote mam zaplacic bo chcieli wiedziec ile bede miec zysku z tego domu w tym roku i prowizorycznie w kolejnych 5 latach i cisza.....
A czas goni bo tax return musze wypelnic do konca stycznia prawda. Nie wiem na co oni czekaja, czemu tak zwlekaja....rozliczyc sie juz teraz i nie czekac na ich odpowiedz czy przeniesc to na nastepny rok ktory przyniesie im wiekszy podatem bo bedzie juz za caly rok podatkowy, ale wtedy boje sie ze mi odpisza ze mam kare za te nierozliczone grosze.
Co myslicie ?