wyspowamatka
18.10.06, 22:48
Ja bylam bardzo osamotniona w UK i to ponad dwa lata. Poza mezem i synkiem
zadnej i to doslownie zadnej kolezanki. A tu nagle poznalam MAMUSKE z naszego
forum i pokochalysmy sie jak siostry. Teraz to juz na fitnes nie chodze tylko
do szkoly a reszte czasu spedzam z moja przyjaciolka. Nie ma to jak babsko-
mamowe tematy. Dzieci mamy w podobnym wieku i podobne sytuacje zyciowe wiec
jest o czym plotkowac a tematy sie niekoncza. Zycze wszystkim samotnym mamom
forumowym aby takze spotkaly inna mamuske aby lezej przezywac problemy na
emigracji.
Ps. Przyklad jaki mi sie przydarzyl w realnym swiecie potwierdza potrzebe
istnienia takiego forum. BO TO TU WLASNIE NA NASZYM FORUM POZNALAM MOJA NOWA
PRZYJACIOLKE. :-)))))
Pozdrawiam wszystkie osamotnione mamy.
WYSPOWAMATKA