bysiaxxxx
25.05.07, 15:53
czy ktos wie cos na ten temat? mam chore dziecko, z wada ukl moczowego, wg ang
lekarzy trezba czekac (kilka lat) bo operacjoi nie wykonaja bo zbyt
skomplikownaa(chyba dla nich) , w Polsce zrobia zabieg bez problemu.
chcialabym podcjca leczenie dziecka ww PL. jak to zrbic? porsze o pomoc. wiem
ze trezba zalatwiac formilarz E112.czy ktos przez to przechodziL??