Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

baza zolcolan

IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 13.10.04, 12:32
    Skydad, ty wszystko wiesz. Powiedz, mam ofertę wyjazdu do Arta Terme na
    tydzień, i jeżdżenie jest w bazie Zolcolan. Dojazd autokarem, hotel z
    basenem. Jechać tam czy szukać czegoś lepszego? Do dolomitów stąd to rzut
    beretem. Aha, nigdy jeszcze nie byłem w Alpach.
    Obserwuj wątek
      • skyddad Re: baza zolcolan 13.10.04, 13:42
        Witaj Mefias,
        Duzo jezdze ,wszystkim sie ineteresuje,a ze mam dobra pamiec to poprostu
        pamietam.
        Jest internet,trzeba znac jezyki i zaczerpnac jezyka i wszysttko wyplynie.
        Sa specjalne przewodniki itp.
        Pytasz o Arta Terme.Powiem Tobie krotko pomyliles fora,jest to exkluzywny
        osrodek golfowy.A skad wytrzasnales te baze.Moze jest, ale nie dla ogolu.
        Zobacz nawet zdala widac Dolomity;
        www.artaterme.com/Pzdr.Skyddad
          • skyddad Re: baza zolcolan 13.10.04, 13:50
            Znalazlem najblizszy resort to S.Martino di Castrozza.To kawal drogi zadna
            przyjemnosc,jezdzcic taki kawal aby jezdzic na nartach.Napewno tanio tanm nie
            jest szczegolnie dla golfiarzy.Nie Na narty nie polecam.
            Pzdr.Skyddad
              • skyddad Re: baza zolcolan 13.10.04, 14:21
                Nie moge znalesc tej gory.Gdzie to lezy.Najlepiej jest mieszkac kolo wyciagu
                lub tras zjazdowych.Rano po sniadanku zakladasz deski i hop do najblizszej
                stacji.Rozpoczynac dzien od jazdy autokarem to cos nie tak.Ktos Ciebie mowiac
                po polsku do kwadratu w jajo robi.Przeciez sa tysiace kwater wokol resortow
                narciarskich.Czy Ty baza nazywasz resort narciarski?
                Cena kwatery zalezy od standartu hotelu schroniksa bauera.Nawet tanie
                hoteklimki maja saune i jakuzzi.
                Pzdr.Skyddad
                  • skyddad Resort narciarski Zoncolan. 13.10.04, 18:10
                    Witaj Mefias!
                    Na poczatku przeprosiny za zamieszanie.Znalazlem te pierwsza miejscowosc cos
                    podal,ale to zupelnie inny rejon tez kolo Dolomitow.Tamto okazalo sie byc
                    duzym luksusowym osrodkiem golfowym,natomiast resort Zoncolan jest ale na
                    granicy Sloweni i Austri.Mozesz zawsze sprobowac,Wlosi nie nabija Ciebie w
                    butelke Oni z tego zyja.Wiesz tego rejonu niema w przewodnikach.Moze byc jest
                    to odwiedzany wiecej przez samych Wlochow i przez to jest tanszy.Te resorty
                    znane ,sa dla Wlochow wsciekle drogie.Tam przyjezdzaja ,ale tylko bardzo dobrze
                    usytuowani.Rozmaialem z wieloma Wlochami to wszyscy mowili ze musisz byc
                    milionerem jak stac mnie na jezdzenie w Dolomity.Rozesmialem sie mu w nos i
                    mowie ze takim samym jestem jak on.To odpowiedzial nas nigdy mieszkanocw stac
                    nie bedzie na wyjazd w zimie na narty.
                    Sprobuj i zaryzykuj,moze cos odkryjesz.Tylko uwazaj jaka wysokosc czy bedzie
                    wystarczajaco sniegu.
                    Pzdr.Skyddad
                    • skyddad Re: Resort narciarski Zoncolan. 13.10.04, 18:49
                      Teraz zlapalem troche czasu i obejrzalem.Wydaje sie mnie ze lespze stoki chyba
                      sa w Beskidach.To starsznie nisko.Tam nie bedzie sniegu.
                      Odradzam.Poczytaj co inni pisza i do jakich resortow sie jezdzi jest wiele biur
                      podrozy ktore organizuja w wiele lepszych miejscach niz te co Ty pokazales
                      tutaj.Tutaj na forum sie zglaszaja nawiaz z nimi kontakt i przynajmniej
                      spedzisz na sniegu ferie zimowe.
                      Pzdr.Skyddad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka