Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 16:29
    Był moze ktos?
    Obserwuj wątek
      • skyddad Re: Cavalese 10.11.04, 20:02
        Byl moj kolega z duza grupa z Szwecji.Bardzo sobie chwalono te miejscowosc.
        Oni byli w tygodniu 8 i byl juz problem z sniegiem.
        Pzdr.Skyddad
        P.S To jest ta miejscowosc gdzie amerykanski samolot do zwalczania czolgow
        Warthog A-10 przecial statecznikiem pionowym line nosna kolejki linowej zginelo
        pare osob w tym rowniez jedna Polka.Ewidentna wina stala po stronie pilota.
        Lecial z wylaczonym radarem do minimalnej wysokosci.Jest takie urzadzenie co
        mierzy caly czas wysokosc i nie pozwala nizej zejsc pilotowi.To urzadzenie bylo
        wylaczone,chlopaki wesole robili sobie ucieche latania pod linami.
        Taki sam widok lecz z F-16 widzialem osobiscie na gorze w Pinzolo gdzie para F-
        16 gonila dolinami i pewnikiem szukali jakiejs kolejki po to aby zaliczyc jej
        line pod spodem.Teraz nie wolno im wogole latac w Dolomitach.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka