Gość: kaska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 16:29 Był moze ktos? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skyddad Re: Cavalese 10.11.04, 20:02 Byl moj kolega z duza grupa z Szwecji.Bardzo sobie chwalono te miejscowosc. Oni byli w tygodniu 8 i byl juz problem z sniegiem. Pzdr.Skyddad P.S To jest ta miejscowosc gdzie amerykanski samolot do zwalczania czolgow Warthog A-10 przecial statecznikiem pionowym line nosna kolejki linowej zginelo pare osob w tym rowniez jedna Polka.Ewidentna wina stala po stronie pilota. Lecial z wylaczonym radarem do minimalnej wysokosci.Jest takie urzadzenie co mierzy caly czas wysokosc i nie pozwala nizej zejsc pilotowi.To urzadzenie bylo wylaczone,chlopaki wesole robili sobie ucieche latania pod linami. Taki sam widok lecz z F-16 widzialem osobiscie na gorze w Pinzolo gdzie para F- 16 gonila dolinami i pewnikiem szukali jakiejs kolejki po to aby zaliczyc jej line pod spodem.Teraz nie wolno im wogole latac w Dolomitach. Odpowiedz Link Zgłoś