dolczyk
17.01.06, 14:15
Dzień dobry , mam pytanie , w tym sezonie zaczęłam jeżdzić na nartach ,
kupiłam sobie na początek Dolomity d 82 , nie wiem jaka to sztywność.
Niestety buty okazały się za duże , i za szerokie , sprzedałam je . Proszę o
odpowiedz na pytanie , jakie buty , jakiej sztywności musze sobie kupić .
Jeżdzę raczej rekreacyjnie , na zielonych i niebieskich trasach , czy flex 40
będzie za mały??? , czy np. jeżdząc po czerwonych trasach muszę mieć buty
sztywniejsze , niż 40 . POZDRAWIAM DOROTA