Dodaj do ulubionych

NORAUTO- OMIJAJ Z DALEKA

06.09.03, 08:58
Na krótko przed wyjazdem na urlop wstawiłem moje autko do warsztatu NORAUTO.
Zleciłem wymianę łożysk w przednich kołach... Przez debilizm mechaników
dodatkowo musiałem wymienić tarcze i klocki hamulcowe (trzeba być wybitnie
uzdolnionym, aby przy wymianie łożysk skrzywić tarczę hamulcową). Co więcej-
chyba też jestem debilem, bo zleciłem im wymianę tych tarcz... urwali śruby
mocujące koła, co ciekawe, jedną w kole przednim i jedną w tylnym, do którego
w ogóle nie powinni się dotykać! Na urlop wyjechałem dwa dni później niż
zamierzałem, lżejszy o 700 pln wyrzuconych w NORAUTO i 150 pln w prywatnym,
małym zakładzie mechanicznym, gdzie wyleczono mój samochód z ran NORAUTO.
Obserwuj wątek
    • Gość: attta Re: NORAUTO- OMIJAJ Z DALEKA IP: *.acn.pl 08.09.03, 15:58
      Ja dwa lata temu kupiłam u nich i zleciłam zełożenie bagażnika dachowego. Po
      dwóch dniach (juz na urlopie) okazało siś, że mam poprzecinane uszczelki w
      drzwiach. Po powrocie reklamowałam i wymieniono mi te uszczelki (drozsze niz
      bagażnik), ale to swiadczy o ich fachowości.
      To samo -moja znajoma poleciła wymiane oleju zwabiona promocja- efekt zatarty
      silnik bo założono jej zły filtr oleju. J/W OMIJAC.Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka