cm_srednicy 11.02.04, 11:32 Czy to sie jakos zmiesci w normie? Bo troche sie niepokoje :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maciejpoczta Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez 11.02.04, 11:34 Musisz poczekać na kilka postów zanim się ujawnisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiks Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.04, 11:44 Dawniej młodzian w skóry odzian ch... mił jak wieża, I tym ch... samobójem tłukł grubego zwierza, A dzisiaj studencik ch... ma jak pręcik, Cieniusieńki, króciusieńki marny instrumencik.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wowa Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez IP: 10.30.133.* 11.02.04, 11:45 Ty bez czlonka juz sie nie miescisz w zadnej normie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renia Przy tej dlugosci konieczne jest IP: *.ath.spark.net.gr 11.02.04, 14:55 powiekszenie srednicy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onna Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 01:06 rosnij rosnij... a raczej grubiej ... kolejny centymetr do srednicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 01:07 rosnij rosnij Odpowiedz Link Zgłoś
swmikus no to operujemy! 26.02.04, 01:22 (zblizam sie ze strzykawka), niech sie Pan nie boi, to nie bedzie bolec........ "Prosze Pana, to na zachodzie jest zabieg, nie operacja...." .... "czy sie uda? z pewnoscia!"...."Zawsze sie udaje".... ..... "Prosze Pana, znieczulenie ogolne to takie male znieczulenie miejscowe...." ..... "niech sie Pan nie denerwuje..." "taki zabieg wykonuje MILIONY mężczyzn na świecie...." ......... "no to zaczynamy......" (znieczulony? nic nie słyszy?) OK SIOSTRO! ZACZYNAMY SIOSTRA PRZYNIESIE TEN PENIS OD TEGO MURZYNA SPOD 11? kocher....... skalpel..... wacik! wacik poproszę........ WAAAAAAAACIIIIIK!!!!!!!!!!! ........"czoło!" ".....o matko!....." "było blisko......." "szczypce.... zacisnąć.... przytrzymać" ......... "jak to praca serca ustała?" ........ "reanimować" "SIOSTRO! NIE USTA-USTA!!!! DEFIBRYLATOR!!!!!!!!!" "szklanke wody!" "NIE NA PACJENTA!!!! - DLA MNIE!!!!!!!" ...... .. "nie żyje?" ..... "nie moja wina. chcial 11 cm w obwodzie to ma ...", "kawe do pokoju lekarskiego poprosze"........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Odkurzamy i poszerzamy IP: *.accor-hotels.com 21.04.04, 01:48 bo z tą długościa to jest jak nitka:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś