Dodaj do ulubionych

poza dlugoscia, moj czlonek ma tez

11.02.04, 11:32
Czy to sie jakos zmiesci w normie? Bo troche sie niepokoje :)
Obserwuj wątek
    • maciejpoczta Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez 11.02.04, 11:34
      Musisz poczekać na kilka postów zanim się ujawnisz.
      • Gość: kiks Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.04, 11:44
        Dawniej młodzian w skóry odzian ch... mił jak wieża,
        I tym ch... samobójem tłukł grubego zwierza,
        A dzisiaj studencik ch... ma jak pręcik,
        Cieniusieńki, króciusieńki marny instrumencik....
      • Gość: Wowa Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez IP: 10.30.133.* 11.02.04, 11:45
        Ty bez czlonka juz sie nie miescisz w zadnej normie!
    • Gość: mysz no to masz jeszcze jeden cm. IP: *.laser.com.pl 11.02.04, 14:06
    • Gość: renia Przy tej dlugosci konieczne jest IP: *.ath.spark.net.gr 11.02.04, 14:55
      powiekszenie srednicy :)
    • Gość: onna Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 01:06
      rosnij rosnij... a raczej grubiej ... kolejny centymetr do srednicy
    • Gość: to Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.04, 01:07
      rosnij rosnij
    • independent-girl to mi sie mniej podoba, ale oki :) 21.02.04, 01:27
    • lakris Re: poza dlugoscia, moj czlonek ma tez 26.02.04, 00:53

    • swmikus no to operujemy! 26.02.04, 01:22
      (zblizam sie ze strzykawka), niech sie Pan nie boi, to nie bedzie bolec........
      "Prosze Pana, to na zachodzie jest zabieg, nie operacja...."
      ....
      "czy sie uda? z pewnoscia!"...."Zawsze sie udaje"....
      .....
      "Prosze Pana, znieczulenie ogolne to takie male znieczulenie miejscowe...."
      ..... "niech sie Pan nie denerwuje..."
      "taki zabieg wykonuje MILIONY mężczyzn na świecie...." .........
      "no to zaczynamy......"

      (znieczulony? nic nie słyszy?)

      OK
      SIOSTRO! ZACZYNAMY SIOSTRA PRZYNIESIE TEN PENIS OD TEGO MURZYNA SPOD 11?
      kocher.......
      skalpel.....
      wacik!
      wacik poproszę........
      WAAAAAAAACIIIIIK!!!!!!!!!!!
      ........"czoło!"
      ".....o matko!....." "było blisko......."
      "szczypce.... zacisnąć.... przytrzymać"
      .........

      "jak to praca serca ustała?" ........ "reanimować"
      "SIOSTRO! NIE USTA-USTA!!!! DEFIBRYLATOR!!!!!!!!!"
      "szklanke wody!"
      "NIE NA PACJENTA!!!! - DLA MNIE!!!!!!!"
      ......
      ..
      "nie żyje?"
      .....
      "nie moja wina. chcial 11 cm w obwodzie to ma ...", "kawe do pokoju lekarskiego
      poprosze"........
    • Gość: Maniek Odkurzamy i poszerzamy IP: *.accor-hotels.com 21.04.04, 01:48
      bo z tą długościa to jest jak nitka:))))))
    • independent-girl Good Idea :D 21.04.04, 12:33

      • Gość: ania :))) hahaha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 14:03
        dobre:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka