Dodaj do ulubionych

Bezsenność

15.06.05, 10:37
Proszę o sprawdzone porady na zwalczanie bezsenności, chtóra mię dręczy od
jakiegoś czasu. Porady niekonwencjonalne tudzież nieprzyzwoite mile widziane.
Obserwuj wątek
    • Gość: Uzo Re: Bezsenność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 10:38
      na mnie świetnie działa położenie się do łózka... próbowałeś już kiedyś?
      • rydzyk.tadeusz Re: Bezsenność 15.06.05, 10:40
        Tak od razu z grubej rury, może najpierw zacznij od baranów albo owiec, ponoć na
        halach się sprawdza u juchasów.
        • Gość: Uzo Re: Bezsenność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 10:44
          nie no bo ja to jakoś się dziwię...
          mając (będąc) 3 promile, to się pada jak kłoda i śpi...

          a tu bezsenność i wyczułem podstęp i zaatakowałem, taki odruch...
          ja kolege bardzo przepraszam, że tak bez pardonu i w mordę, ale mi samo się
          nasunęło... no.... sory nie?
        • 3promile Re: Bezsenność 15.06.05, 10:46
          Łojce derechtoze, a skond niby ja łowiecke wezne nad mozem?
      • 3promile Re: Bezsenność 15.06.05, 10:41
        Z tym łóżkiem to jest jakiś pomysł nawet, ale qrde kabelek przykrótki...
        musiałbym zainwestować w WLAN...
        • no_login Re: Bezsenność 15.06.05, 11:24
          Przesuń łóżko.
    • em.em.em Re: Bezsenność 15.06.05, 10:38
      spac o tej porze?
      tez bym sie zdrzemnal
      podusia na klawiaturke i jakas mila muzyczka
    • fruwam Re: Bezsenność 15.06.05, 10:43
      szczerze - wspolczuje... ale sprobuj wina (;
    • fruwam Re: Bezsenność 15.06.05, 10:44
      a ja spalam dzis 12 GODZIN!!!! az sama nie moge uwierzyc, coz to za luksus,
      jakie cudowne uczucie, nareszcie slysze co mowie, widze co pisze... a jaka
      powazna sie zrobilam (:
      koniec z zyciem na haju...
      • 3promile Re: Bezsenność 15.06.05, 10:47
        Fruwam, ty mi tu nie szpanuj, tylko poradź!
        • em.em.em Re: Bezsenność 15.06.05, 10:56
          a wiecie jaka zarabista burza byla wczoraj w nocy u mnie?
          sie blyskalo normalnie jak przed koncem swiata.
          usiadlem sobie w fotelu przed oknem zalozylem ciemne okulary i obserwowalem
          pioruny - skoro i tak nie dalo sie zasnac, to przynajmniej popodgladalem nature.
          Wyobrazcie sobie, ze niektore pioruny wala nie pionowo, ale poziomo.
          • Gość: Y_Sam Re: Bezsenność IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.05, 11:00
            > Wyobrazcie sobie, ze niektore pioruny wala nie pionowo, ale poziomo.

            To jeszcze nic, ja widuję takie co walą zygzakiem po przekątnej :o)
            • em.em.em Re: Bezsenność 15.06.05, 11:27
              eeee tam, taki to byl co drugi
              te poziome najbardziej mnie zdziwily.
              dla porzadku dodam ze nie ogladalem ich na lezaco, wiec nie ma mowy o pomylce
              • no_login Re: Bezsenność 15.06.05, 11:31
                Wyładowoanie może być między chmurą a ziemią
                lub między chmurą i chmurą.Wtedy piorun jest poziomy.
                Niestety jest to dość powszechne zjawisko :-(
        • fruwam Re: Bezsenność 15.06.05, 12:23
          moja metoda to spac po 3-4 godziny przez jakies 3 miesiace, prowadzac bardzo
          intensywny tryb zycia. pozniej czujesz sie jak nowonarodzony (po 12 godzinach
          spania :)
      • rydzyk.tadeusz Do Fruwam 15.06.05, 11:00
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=25202385&a=25202985 :)))))))))
        • fruwam Re: Do Fruwam 15.06.05, 12:22
          wlasnie... wczoraj bylam tak zmeczona, ze wrocilam do domu i... od 8 do 7
          nastepnego dnia (:
          teraz tylko dostaje mi sie od rodziny i znajomych, ze "mysleli, ze cos mi sie
          stalo" ech...
    • mss71 Re: Bezsenność 15.06.05, 12:29
      www.hoomor.pl/swf/go2sleep.html
      • Gość: Y_Sam Re: Bezsenność IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.05, 12:36
        Zaprawdę doskonałe! Zaraz kłade się spać!
        101, 102, 103, 104...
        • yoma Re: Bezsenność 15.06.05, 14:41
          Ja was nie chcę martwić, ale nazużywanie powoduje, na dłuższą metę, bezsenność,

          a my co? Co wieczór imprezka.
    • wij.paszczak Re: Bezsenność 15.06.05, 15:35
      Ha!!.Mam podobny problem:Śpię po 3,góra 4 godziny na dobę...A najśmieszniejsze
      jest to ,że nie jestem ani zmęczony,ani śpiący...i niczym się nie nakręcam.
    • apja Re: Bezsenność 15.06.05, 15:47
      Dobrze wywietrzyć pokój przed spaniem. Pójść na dlugi spacer. Nie zapomnieć o
      seksie. I sie zaśnie.
      A możesz sobie postarac się o dziecko i wyręczać kobietę w nocnych wstawaniach
      do dziecka, to będziesz spal wszedzie i o każdej porze. Ja ostatnio(jakiś rok
      temu) zasnęlam przy obieraniu ziemniaków. Od tej pory nie jem ziemniaków.
      • 3promile Re: Bezsenność 15.06.05, 20:31
        apja, w te ziemniaki wchodzę, jak w dym... to musi zadziałać! dobranoc wszystkim!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka