3promile 15.06.05, 10:37 Proszę o sprawdzone porady na zwalczanie bezsenności, chtóra mię dręczy od jakiegoś czasu. Porady niekonwencjonalne tudzież nieprzyzwoite mile widziane. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Uzo Re: Bezsenność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 10:38 na mnie świetnie działa położenie się do łózka... próbowałeś już kiedyś? Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: Bezsenność 15.06.05, 10:40 Tak od razu z grubej rury, może najpierw zacznij od baranów albo owiec, ponoć na halach się sprawdza u juchasów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uzo Re: Bezsenność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 10:44 nie no bo ja to jakoś się dziwię... mając (będąc) 3 promile, to się pada jak kłoda i śpi... a tu bezsenność i wyczułem podstęp i zaatakowałem, taki odruch... ja kolege bardzo przepraszam, że tak bez pardonu i w mordę, ale mi samo się nasunęło... no.... sory nie? Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Bezsenność 15.06.05, 10:46 Łojce derechtoze, a skond niby ja łowiecke wezne nad mozem? Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Bezsenność 15.06.05, 10:41 Z tym łóżkiem to jest jakiś pomysł nawet, ale qrde kabelek przykrótki... musiałbym zainwestować w WLAN... Odpowiedz Link Zgłoś
em.em.em Re: Bezsenność 15.06.05, 10:38 spac o tej porze? tez bym sie zdrzemnal podusia na klawiaturke i jakas mila muzyczka Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: Bezsenność 15.06.05, 10:43 szczerze - wspolczuje... ale sprobuj wina (; Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: Bezsenność 15.06.05, 10:44 a ja spalam dzis 12 GODZIN!!!! az sama nie moge uwierzyc, coz to za luksus, jakie cudowne uczucie, nareszcie slysze co mowie, widze co pisze... a jaka powazna sie zrobilam (: koniec z zyciem na haju... Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Bezsenność 15.06.05, 10:47 Fruwam, ty mi tu nie szpanuj, tylko poradź! Odpowiedz Link Zgłoś
em.em.em Re: Bezsenność 15.06.05, 10:56 a wiecie jaka zarabista burza byla wczoraj w nocy u mnie? sie blyskalo normalnie jak przed koncem swiata. usiadlem sobie w fotelu przed oknem zalozylem ciemne okulary i obserwowalem pioruny - skoro i tak nie dalo sie zasnac, to przynajmniej popodgladalem nature. Wyobrazcie sobie, ze niektore pioruny wala nie pionowo, ale poziomo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Y_Sam Re: Bezsenność IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.05, 11:00 > Wyobrazcie sobie, ze niektore pioruny wala nie pionowo, ale poziomo. To jeszcze nic, ja widuję takie co walą zygzakiem po przekątnej :o) Odpowiedz Link Zgłoś
em.em.em Re: Bezsenność 15.06.05, 11:27 eeee tam, taki to byl co drugi te poziome najbardziej mnie zdziwily. dla porzadku dodam ze nie ogladalem ich na lezaco, wiec nie ma mowy o pomylce Odpowiedz Link Zgłoś
no_login Re: Bezsenność 15.06.05, 11:31 Wyładowoanie może być między chmurą a ziemią lub między chmurą i chmurą.Wtedy piorun jest poziomy. Niestety jest to dość powszechne zjawisko :-( Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: Bezsenność 15.06.05, 12:23 moja metoda to spac po 3-4 godziny przez jakies 3 miesiace, prowadzac bardzo intensywny tryb zycia. pozniej czujesz sie jak nowonarodzony (po 12 godzinach spania :) Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Do Fruwam 15.06.05, 11:00 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=25202385&a=25202985 :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: Do Fruwam 15.06.05, 12:22 wlasnie... wczoraj bylam tak zmeczona, ze wrocilam do domu i... od 8 do 7 nastepnego dnia (: teraz tylko dostaje mi sie od rodziny i znajomych, ze "mysleli, ze cos mi sie stalo" ech... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Y_Sam Re: Bezsenność IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.05, 12:36 Zaprawdę doskonałe! Zaraz kłade się spać! 101, 102, 103, 104... Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Bezsenność 15.06.05, 14:41 Ja was nie chcę martwić, ale nazużywanie powoduje, na dłuższą metę, bezsenność, a my co? Co wieczór imprezka. Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Bezsenność 15.06.05, 15:35 Ha!!.Mam podobny problem:Śpię po 3,góra 4 godziny na dobę...A najśmieszniejsze jest to ,że nie jestem ani zmęczony,ani śpiący...i niczym się nie nakręcam. Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: Bezsenność 15.06.05, 15:47 Dobrze wywietrzyć pokój przed spaniem. Pójść na dlugi spacer. Nie zapomnieć o seksie. I sie zaśnie. A możesz sobie postarac się o dziecko i wyręczać kobietę w nocnych wstawaniach do dziecka, to będziesz spal wszedzie i o każdej porze. Ja ostatnio(jakiś rok temu) zasnęlam przy obieraniu ziemniaków. Od tej pory nie jem ziemniaków. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Bezsenność 15.06.05, 20:31 apja, w te ziemniaki wchodzę, jak w dym... to musi zadziałać! dobranoc wszystkim! Odpowiedz Link Zgłoś