Dodaj do ulubionych

Śmieci - cd

22.04.13, 12:56
tu macie link. Im więcej nas, tym lepiej.

wawerinfo.pl/index.php/uchwala-smieciowa-walczymy-dalej-ale-wszyscy-ty-tez-musisz/
Obserwuj wątek
    • aninianin Re: Śmieci - cd 25.04.13, 14:30

O tu właśnie lądują śmieci tych , co do tej pory płacili 30 zł na miesiąc bo im starczał jeden kubełek na miesiąc.

warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,123133,13802814,Czwartek_na_ulicach_Warszawy__NA_ZYWO_,,,438458.html
      • wajego Re: Śmieci - cd 25.04.13, 16:11
        Nieprawda;)
        Ja dzisiaj widziałem pod Wodnikiem WOT-ciaka w vanie, który opróżniał bagażnik do publicznych śmietników. Także ten syf z fotki to nie on;)
      • miedzylesianin1 Re: Śmieci - cd 25.04.13, 16:32
        aninianin napisał:

>
        > O tu właśnie lądują śmieci tych , co do tej pory płacili 30 zł na miesiąc bo im
        > starczał jeden kubełek na miesiąc.

Bzdury piszesz. Przecież nie każdy kto płaci 30 zł za wywóz zaśmieca lasy i przydrożne rowy.
        Sam znam kilka rodzin w mojej okolicy, które miesięcznie płacą 30-40 zł i to za 3-4 osobową rodzinę. Jeśli robisz świadome zakupy (eliminacja zbędnych opakowań), kompostowanie, to tych odpadów naprawdę jest nie wiele. U nas makulaturę zabiera prywatna firma ZA DARMO!!!! Wystarczy wystawić przed furtkę. Bez łachy i bez urzędników. Ja sam zapełniam średnio ok. 3/4 worka 120 raz w tygodniu.

Śmiecą przeważnie firmy remontowo-budowlane, a także właściciele posesji, którzy wynajmują pokoje takim pracownikom. Oczywiście nie jest to regułą.
        • aninianin Re: Śmieci - cd 25.04.13, 17:00
          Mylisz sie , u nas śmiecą głownie bogaci. I napisze raz jeszcze: Tak bez problemu po szybkim studiowaniu śmieci to poznaje. Po prostu wiem mniej więcej ile jaka rzecz kosztuje, a uwierz walają sie po każdym wolnym terenie masy opakowań głównie z górnej półki.

ok Ty tak robisz, ale zwykly nowobogacki nie . On woli zaplacic minimum a reszte wywalic z samochodu w pierwszym wolnym miejscu.

Ustawa śmieciowa spowoduje,że nikomu to sie juz kalkulowac nie bedzie. I dlatego czekalem na nia od lat . I w pelni ja popieram.

• w_v_w Re: Śmieci - cd 25.04.13, 17:43
            Nikt nie pisze, ze ustawa smieciowa nie jest potrzebna!

Niech to bedzie dobrze napisana ustawa a nie gniot legislacyjny, niekonstytucyjny itepe itede :)
            To jest podatek/haracz i tyle, napisany bezmyslnie przez bande kombinatorow geszefciarzy spod tzw. partii obywatelskiejktorzy Obywateli maja za ciemna mase. Czasami mysle,ze maja racje, niestety :(

Wawerka
            • aninianin Re: Śmieci - cd 25.04.13, 17:53
              Tak ustawa jest niedoskonala, ale to wina ogolnej korupcji uzredniczej. zbyt wiele osob wtracilo po drodze swoje .
              Ale: Jak wejdzie to juz odwrotu nie bedzie. I bedzie mozna ja wielokrotnie modyfikowac i ulepszać . Na inna nie ma obecnie szans.
              A jest potrzebna, bo to co sie dzieje w Wawrze z terenami zielonymi to tragedia. Z powodu dzikich smieci.

PS: Od razu sobie wyjasnijmy : Na PO od 5 lat juz nie glosuje, glosowalem za przeciwnikiem Walcowny w obu turach, i wyborach krajowych tez na inna partie.
              To ze nienawidze partii typu PIS i SLD(PZPR) nie znaczy ze jestem wyborca PO. Juz nie, od dawna nie. Oszukac mozna tylko raz.
              • w_v_w Re: Śmieci - cd 25.04.13, 18:31
                aninianin napisał:

> Tak ustawa jest niedoskonala, ale to wina ogolnej korupcji uzredniczej. zbyt wi
                > ele osob wtracilo po drodze swoje .
                > Ale: Jak wejdzie to juz odwrotu nie bedzie. I bedzie mozna ja wielokrotnie mody
                > fikowac i ulepszać .

Co chcesz ulepszac, cos co jest gniotem, chcesz ulepszac "zakalec"? osobliwe zaiste ;)

Na inna nie ma obecnie szans.

Wystarczylo siegnac po sprawdzone wzorce ze Skandynawii a nie wymyslac "proch"

> A jest potrzebna, bo to co sie dzieje w Wawrze z terenami zielonymi to tragedia
                > . Z powodu dzikich smieci.

Juz ci pisalam, smieci nie znikna, przekonasz sie, niestety.
                >
                > PS: Od razu sobie wyjasnijmy : Na PO od 5 lat juz nie glosuje, glosowalem za pr
                > zeciwnikiem Walcowny w obu turach, i wyborach krajowych tez na inna partie.
                > To ze nienawidze partii typu PIS i SLD(PZPR) nie znaczy ze jestem wyborca PO. J
                > uz nie, od dawna nie. Oszukac mozna tylko raz.

Nie naleze do osob przypisujaca jakakolwiek partie rozmowcy, jesli chodzi o samorzad intereseja mnie ludzie czynu, spolecznicy a nie tandetni wyznawcy doopkow partyjnych!

I tak bylo zawsze!

Wawerka
        • ajk10 Re: Śmieci - cd 26.04.13, 14:04
          Moja 5-osobowa rodzina płaci ok 40 zł za miesiąc - pojemnik 240 l wywożony co 2 tygodnie. Nie przeczę, że są ludzie, którzy wywożą śmieci do lasu, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak im się to opłaca (czas, dojazd).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka